Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jut eszetekbe olyan nőkről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszetekbe olyan nőkről, akiknek nem természetes színü a haja?

Figyelt kérdés
Mondjuk rózsaszín, kékes...
2017. okt. 15. 13:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

No én az ilyen, negatívabb megitélés miatt döntönttem a különcebb megjelenés mellett(alapból nem szeretem a szokványosat- a különc vízöntő)... Amolyan antipasimágnesnek...

A normális férfiak kerülik az ilyen külalakot, a pasik maradékát meg lerázom...(elsö válaszoló pl. már a fültágításig is elvitte, kompenzál, kapcsolatra alkalmatlan...)

😊

2017. okt. 15. 17:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak nehogy azokat is lerázd vele később, akiket zavar, hogy korábban ilyen voltál ;)
2017. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hmmm érdekes, ha most valakit zavar, hogy jujjjszőkerózsaszín még csajosan rövid hajjal rohangálok, azt zavarja majd az is, ha ismét eredeti világosbarna vállig érő hajjal rohangálok... bár akkor lehet valami dilis öltözködési hóbortom lesz😊 szóval lesz mi zavarja

Ember legyen a talpán aki engem ki és megismer...

2017. okt. 15. 17:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketegség, eleve nincs magával (sem) kibékülve, vagy eleve egy szokatlan kultúra, csoport tagja.
2017. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sz@rd le, hogy ki kit gondol a kulsodrol. Ha neked tetszik az a lenyeg. Valakinek meg majd igy is bejossz(lehet az normalis ferfi is😉)
2017. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!