Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy természetes szőke nő sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy természetes szőke nő sose lehet olyan szép, mint egy sötéthajú?

Figyelt kérdés

A legtöbb szőke nőnek a világos haj miatt szempillája és szemöldöke sincsen, vagy ha van, ritka és világos.

A legtöbbjüknek világos a bőre, ezen sokkal jobban látszanak a bőrhibák, mindig sápadtak, hajlamos a kipirosodásra.

Smink nélkül olyanok, mintha betegek lennének:

[link]

[link]


Kivételt képez ez alól az a néhány szerencsés szőke, aki annyira karakteres arccal rendelkezik, hogy nem kell magát festeni, de belőlük van a kevesebb.


Valamint maga a szőke szín sem szép.

Vannak ritka kivételek, mint pl ez:

[link]

De a legtöbbjük csak valami mosogatólé szín:

[link]

[link]


Illetve a szőke haj legtöbbször rossz minőségű, vékonyszálú.


Ellenben a barna nők többsége smink nélkül is szép, mivel a sötét haj keretezi az arcot. Szempillájuk, szemöldökük, hajuk dús, sötét.

[link]

[link]


Mielőtt valaki szóvá tenné, hol a vörösek, a vörösekre megintcsak nem kell festék, mivel nekik egyrészt illik, ha világos a szemöldökük, másrészt a vörös már önmagában feltűnő, öltöztet.

[link]

[link]


Mielőtt valaki azt gondolná, utálom a szösziket és provokálok, nem igaz. Magam is szőke vagyok, pont ilyen színnel:

[link]


Egyedül azért nem festem sötétre, mert attól szempillám ugyanúgy nem lesz, még jobban sápasztana, és úgy néznék ki, mint aki kopaszodik, ha lenő.

De rengeteg szőke festi sötétre vagy vörösre a haját


2017. szept. 14. 12:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a természetes szőke hajú nők az egyik legszebbek. Ha még világos is hozzá a bőre... én attól teljesen kész tudok lenni.
2017. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
47%
Elég röhejes kérdés ez abban a világban ahol szinte mindenhonnan ömlik ránk a "férfiak a szőkéket szeretik" dogma, ami talán még Hitlerbácsi öröksége az "az a szép az a szép akinek a szeme kék" fajelméletet propagáló dallal együtt.
2017. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

A szőke dili egyedül Marilyn Monroe idején hódított, és pár évvel a halála után le is csengett.

Már vagy 20 éve pedig a egyértelműen a sötét, szinte fekete haj, barna bőr, mediterrán kinézet az etalon.

2017. szept. 14. 12:47
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Sminkelni kell aztan kesz, a szempillaspiral meg nem ordogtol valo dolog. Aztan a ferfiakat az ilyen dolgok kb hot nem erdeklik, hogy ha lemosod a spiralt, akkor vilagosbarna a szempillad. A baratomnak pl jobban tetszem nelkule es hulyesegnek tartja, hogy feketere festem, pedig en smink nelkul extrem ronda vagyok :D
2017. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Túl sokat foglalkozol totálisan szubjektív dolgokkal. Mit akarsz nyerni ezzel a kérdéssel? Mi lenne számodra hasznos információ? Erősítsünk meg, hogy szép vagy? Vagy a szubjektív, irreleváns véleményünk érdekel tényleg?
2017. szept. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Nekem meg soha senki nem tette szova, hogy furdes utan hova tunt a szempillam es szemoldokom.
2017. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

#3


Mert most épp "fodított Hitlerbácsi" a propaganda készítője, most az ömlik ránk, hogy fekete, arab, indiai, latin, cigány az igazi férfi, az ultimate machok, az fenomenális szeretők, az igazi szenvedélyesek, akik ráadásul a gonosz többiek (európaiak, távol-keletiek) áldozatai.


Mindig kell egy fősodratú propaganda. Most épp ez van lemezen.

2017. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

az egész kép számít!

nem csak a haj és nem csak a külső...

lehetsz 10/10-es csaj is ha nem megfelelő a belsőd...

szerintem simán lehet egy szőke nő is nagyon vonzó, a mosolygós lányok a legszebbek amúgy is :)


F

2017. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Egyéni vélemény érdekel a témával kapcs.


Ha az érdekelne, én konkrétan szép vagyok-e, akkor kitennék egy képet magamról.

2017. szept. 14. 12:54
 10/29 A kérdező kommentje:
2-es, jut eszembe, a dalocskád meg úgy végződik, hogy "akinek a szeme fekete", tehát hallgasd egyszer csak meg végig, van ott más is :P
2017. szept. 14. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!