Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy természetes szőke nő sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy természetes szőke nő sose lehet olyan szép, mint egy sötéthajú?

Figyelt kérdés

A legtöbb szőke nőnek a világos haj miatt szempillája és szemöldöke sincsen, vagy ha van, ritka és világos.

A legtöbbjüknek világos a bőre, ezen sokkal jobban látszanak a bőrhibák, mindig sápadtak, hajlamos a kipirosodásra.

Smink nélkül olyanok, mintha betegek lennének:

[link]

[link]


Kivételt képez ez alól az a néhány szerencsés szőke, aki annyira karakteres arccal rendelkezik, hogy nem kell magát festeni, de belőlük van a kevesebb.


Valamint maga a szőke szín sem szép.

Vannak ritka kivételek, mint pl ez:

[link]

De a legtöbbjük csak valami mosogatólé szín:

[link]

[link]


Illetve a szőke haj legtöbbször rossz minőségű, vékonyszálú.


Ellenben a barna nők többsége smink nélkül is szép, mivel a sötét haj keretezi az arcot. Szempillájuk, szemöldökük, hajuk dús, sötét.

[link]

[link]


Mielőtt valaki szóvá tenné, hol a vörösek, a vörösekre megintcsak nem kell festék, mivel nekik egyrészt illik, ha világos a szemöldökük, másrészt a vörös már önmagában feltűnő, öltöztet.

[link]

[link]


Mielőtt valaki azt gondolná, utálom a szösziket és provokálok, nem igaz. Magam is szőke vagyok, pont ilyen színnel:

[link]


Egyedül azért nem festem sötétre, mert attól szempillám ugyanúgy nem lesz, még jobban sápasztana, és úgy néznék ki, mint aki kopaszodik, ha lenő.

De rengeteg szőke festi sötétre vagy vörösre a haját


2017. szept. 14. 12:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Rosszul étzem magam a megtöbb ember társaságában kérdező. Tudod miért? Mett zömük hasonló módon végtelenül egyszerű, feketébrn vagy fehérben látják a világot, tele vannak dogmákkal és negatív hiedelmekkel.
2017. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Na, a kezem mérete megint nagyobb a telefonomnál. 😬
2017. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

#10


Az itteni vátozat nem.


"Az a szép, az a szép, akinek a szeme kék,

akinek a szeme kék.

Lám az enyém, lám az enyém sötét kék,

Mégse vagyok a babámnak elég szép, (mert)

Az a szép, az a szép, akinek a szeme kék,

akinek a szeme kék.

Bár az enyém nem egészen sötét kék,

Mégis ragyog, ha beáll a sötétség, (mert)

Az a szép, az a szép, akinek a szeme kék,

akinek a szeme kék.

Ha nem vagyok a babámnak elég szép,

Üsse meg a válogatott nehézség. (mert)

Az a szép, az a szép, akinek a szeme kék,

akinek a szeme kék.


Az a stram,az a stram,kinek kocka feje van,kinek kocka feje van.Az a stram,az a stram,kinek kocka(kopasz)feje van,kinek kocka feje van.Lám az enyém lám az enyém ovális,Mégsem vagyok a babámnak normális.(mert)Az a stram,az a stram,kinek kocka feje van,kinek kocka feje van."

2017. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
44%

Mindig a szőke-kékszeműek a legszebbek,a barnák sehol sincsenek mellettük. Miről beszélsz?! Örülj neki hogy természetes szőke vagy. Én festem.Alapból világosbarna vagyok,de legalább nem tűnik el az arcom smink nélkül mert van barnás szempillám.

Attól is függ hogy ki milyen szép. Láttam már gyönyörű banrákat is,de általában a barna szemű hajú lányok,ha nem extrém szépségek,nekem nem szépek egyáltalán.

2017. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Nálam egyáltalán nem ez számít, sőt, nekem nagyon tetszik a természetes szőke is. Egyébként amit elmondtál az férfiakra is vonatkozik. Sötét bőr, barna haj a favorit. Én meg vörös hajú vagyok, világos bőrű. Ettől még nekem, vagy neked is lehet párod, nem ez a döntő szerintem a többségnél.

21F

2017. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ezzel a kérdéssel az önostorozásodat akarod igazoltatni másokkal is? Vagy mi a franc ez?


Teljesen alaptalan téveszmét kergetsz.

2017. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ez csak ízlés kérdése. Most miért hiszi azt mindenki, hogy amit ő szépnek lát, az az igazán szép? Sztem nem feltétlen a homlokig érő fekete szempilla meg a barna bőr tesz széppé egy nőt (van pl. természetes szőke ismerősöm, akinek világos a szempillája... nem is hiányzik róla. úgy néz ki egyben jól, ahogy van... harmonikus a külseje). Nekem pl. barna hajú létemre jobban tetszik a világos bőr és a világos szemszín, és nem tartom betegnek Amanda Seyfriedet sem a képen... plusz szőke hajban sokkal szebben mutatnak pl. a fonások az árnyékok miatt.
2017. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
53%

Engem csak a szőkék vonzanak. Mindegy hogy eredeti vagy festett. A feltűnő szemöldököt sem szeretem. Igazad van, hogy elsőnek sminkelnie kell. De jobban is szeretem ha a barátnőm sminkeli magát.


Ha valaki ad magára kicsit, megtalálja azt aki nagyon szépnek látja.

2017. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit feszegetsz! Azon gondolkodtam el közben, hogy alapból mindig szexisebbnek tartok egy barna, vagy fekete hajú csajt...de miért?? Ráadásul szőke nőbe sosem szerettem még bele...szóval elgondolkodttató!
2017. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Ahj b**zki. Nem tudom, hogy azok az emberek, akiknek ritka és különleges szín adatik meg, miért nem tudnak neki örülni. Szinte mindenki barna, és így nem is igazán tűnök ki én sem a többi barna leányzó közül.


Egyébként a festés meg olyan, hogy ha nem is tetszik a szőke, lehet akármilyen színeződ, tökéletesen be fogja fogni. Ha fekete lennél, akkor meg először szőkíteni kellene, és aztán a színező - ez pedig sokkal többet árt a hajnak.


Az a szőke, amit linkeltél pedig pont tök szép. Lehet, hogy csak a fények miatt, de olyan vörösesszőkének tűnik.


Ja, és a férfiak továbbra is imádják a szőkéket. Mindig megfordulnak utánuk.


21/L

2017. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!