Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy természetes szőke nő sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy természetes szőke nő sose lehet olyan szép, mint egy sötéthajú?

Figyelt kérdés

A legtöbb szőke nőnek a világos haj miatt szempillája és szemöldöke sincsen, vagy ha van, ritka és világos.

A legtöbbjüknek világos a bőre, ezen sokkal jobban látszanak a bőrhibák, mindig sápadtak, hajlamos a kipirosodásra.

Smink nélkül olyanok, mintha betegek lennének:

[link]

[link]


Kivételt képez ez alól az a néhány szerencsés szőke, aki annyira karakteres arccal rendelkezik, hogy nem kell magát festeni, de belőlük van a kevesebb.


Valamint maga a szőke szín sem szép.

Vannak ritka kivételek, mint pl ez:

[link]

De a legtöbbjük csak valami mosogatólé szín:

[link]

[link]


Illetve a szőke haj legtöbbször rossz minőségű, vékonyszálú.


Ellenben a barna nők többsége smink nélkül is szép, mivel a sötét haj keretezi az arcot. Szempillájuk, szemöldökük, hajuk dús, sötét.

[link]

[link]


Mielőtt valaki szóvá tenné, hol a vörösek, a vörösekre megintcsak nem kell festék, mivel nekik egyrészt illik, ha világos a szemöldökük, másrészt a vörös már önmagában feltűnő, öltöztet.

[link]

[link]


Mielőtt valaki azt gondolná, utálom a szösziket és provokálok, nem igaz. Magam is szőke vagyok, pont ilyen színnel:

[link]


Egyedül azért nem festem sötétre, mert attól szempillám ugyanúgy nem lesz, még jobban sápasztana, és úgy néznék ki, mint aki kopaszodik, ha lenő.

De rengeteg szőke festi sötétre vagy vörösre a haját


2017. szept. 14. 12:37
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
20, Direkt linkeltem, nekem is van vöröses árnyalat benne (de közrejátszanak a fények, mennyire látszik épp)
2017. szept. 14. 17:08
 22/29 anonim ***** válasza:

Neked lehet, hogy nem lehet szép, mert jobban szereted a dominánsabb vonásokat. Én még annyit fűznék hozzá, hogy a barnáknak szép száj mutat jól, különben tök átlagos bármelyik, de ez az én véleményem, lehet 1000 embernek pont nem ez esik jól a szemének.

Megjegyzem szőke kékszeműként, hogy ahány fodrásznál jártam, az összes megdicsérte a színét, hogy más mennyi pénzt költ, hogy mosogatólé színű legyen. Szemöldök híján nem azt, hanem a szememet dícsérik, na látod, ennek is megvan az előnye. Egyébként jól rendbe lehet tartani a hajat és akkor nem lesz töredezett, száraz stb.

2017. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Kérdező , 3.: hát el vagy tájolva....nekem azt mondta egy férfi hogy elege van a fekete klónokból. És ne akarj klón lenni!! Én szőke vagyok és világos bőrrel. Pasim sok lehetne :D magyar is, nem magyar is. Nem tudom ennyi hülyeséget honnét hordtál össsze amúgy. Jah a feketeség nem etalon. Én soha nem lennék fekete és az agyon égetett teszkós grillcsirkés bőr csak itt "divat" nálunk amúgy meg. Csak mondom. Én sokat utazom és csak itt divat ez! Bocskika, meg amúgy amilyen képeket belinkeltél...hát azok a valóságban nem is így néznek ki. Bocsi, ha viccnek szántad ezt a kérdést akkor jó. De amúgy egy nagy baromság az egész!
2017. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
MI az hogy a vékonyszálú haj rossz minőségű? Hát ápolni kell és vigyázni rá, az enyém szép még ha vékonyszálú is, és selymes,odafigyelni magunkra: no cigi, italozás, minőségi étkezés, megelelő mennyiségű folyadék ivása..és persze ami fő szempont a genetika stb...Ennyi hülyeséget összehordani!!!!! Nem tudom hány éves vagy, de ennyi baromságot!
2017. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

A vékonyszálú haj igenis rossz minőségű, ez nem vitatéma, ez tény.

Én is vigyázok az enyémre, nem vasalom, nem festem, ápolom, nem is törik, nem is száraz, még csak nincs is kevés hajam, teljesen normális mennyiségű, mégis random emberek szóltak be többek közt itt az oldalon nem egyszer, hogy milyen kis szar hajam van, a vékonyszálú hajjal rendelkező nők olyanok, mint akiket megtéptek, és hasonlók.

Mondom, nem én találom ki.

Nekem is hosszú a hajam, jobban nem tudok törődni vele, mint most, mégse lesz soha etalon ez a hajtípus.

2017. szept. 14. 21:54
 26/29 anonim ***** válasza:

Akkor jó!! Bocsi, ha kicsit kemény voltam, de kicsit felmérgelt a téma :)

Nem tudom milyen és mennyire kevés a hajad. És mennyire hosszú. Akkor kicsit a formáján lehetne csalni, nem?

De amúgy meg...aki beszól az pedig tök bunkó!! Hát kíváncsi lennék arra az emberre is, aki csak így osztja negatív és sértő véleményét! Ilyenkor mond azt: Még az a szerencse, hogy a te véleményed nem kérdeztem.

2017. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Még az előbbi voltam.

"mégis random emberek szóltak be többek közt itt az oldalon nem egyszer, hogy milyen kis szar hajam van, a vékonyszálú hajjal rendelkező nők olyanok, mint akiket megtéptek, és hasonlók"


Te egy ismeretlen ember véleményre adsz? És aki, most ilyenkor a billyentyűk mögött ül és osztja az észt,na az ő haja ugyan milyen lehet?! :) De most komolyan. Szerintem a te hajaddal nincs semmi gond!

2017. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Mindegy, milyen színű a hajad vagy a szemed, nem ez fogja meghatározni, hogy szép vagy-e. Láttam már nagyon sok szép természetes szőkét és rondát is, meg barnát is láttam mindkettőből.

Pl. ott van az egyik edzőm, hosszú, dús természetes szőke haj, világos bőr, de egészséges, normál, nem érzékeny és gyönyörű lány, pedig egyszer nem láttam még sminkben. Én világosbarna vagyok eredetileg sötétebb szemöldökkel, most szőke ombrém van és elégedett vagyok. Egyébként vékonyszálú a hajam, de nem néz ki rosszul, sőt, nagyon szépen karbantartom, egészséges, fényes, jó a színe, jó a fazonja, illik hozzám.


Nem értem a kisebbségi komplexusodat. Ezek a dolgok nem fontosan annyira, hidd el. Sokkal fontosabb, ha már a külsőségeknél tartunk, hogy szép kisportolt tested legyen (magadhoz képest egy jó forma), csinosan öltözködj, ápolt legyél és vidám, kedves. Ha ezek megvannak, szerintem nem lehetsz csúnya, akármilyen hajjal születtél.

2017. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A 28-nak ott a pont!!! ;)
2017. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!