Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jut eszetekbe olyan nőkről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszetekbe olyan nőkről, akiknek nem természetes színü a haja?

Figyelt kérdés
Mondjuk rózsaszín, kékes...
2017. okt. 15. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg nem őt keresem. Pláne hogy ehhez tetkó, piercing szokott társulni, ne adj Isten fültágító szokott társulni, ami nagyon de nagyon távol van tőlem. 24/F
2017. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 AchromaticSmarties ***** válasza:
89%
Bármilyen meglepő, de az, hogy nem természetes színű a haja.
2017. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
😊
2017. okt. 15. 13:47
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Festették a szobáját és össze bújt a festővel.
2017. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
#2 Hogy te milyen okos vagy :)
2017. okt. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Heart of Darkness ***** válasza:
Ez nagyban függ az összképtől. Láttam már nagyon vonzó lányt akinek volt pár kék csík a hajában vagy ősz(festet) de láttam olyat is aki szörnyen nézett ki ilyen hajjal.
2017. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem gondolok semmire ilyenkor
2017. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az, hogy valamit kompenzálni akar és vajon mi az.
2017. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Feltűnési viszketegség, kapcsolatra szinte biztosan alkalmatlan.
2017. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Semmi különös.

- Ugyan is nem hajszín,szem vagy bőrszín alapján alkotok véleményt.


Úgy tíz ,tizenöt év divalját visszapörgetve itt már annyi minden volt,hogy ilyesmiben már mint "rózsaszín,kék" haj semmi különleges nincs...

Mára már kezd letisztulni ez az "őrület" szerintem,sokak megtartják eredeti hajszínüket -vagy adott hajszínükön belül játszanak az árnyalatokkal.


Minőségibb és kifinomultabb egy eredeti hajszínt élénkíteni mint teljesen másra átmázolni,illetve a formákkal teljessé tenni az adott fejet.

Ma már kevesebb a természetellenes szín,inkább hóbort vagy tipikus cosplay rajongó módi.


Nagyon sokan rámentek' az igényes frizura- fodrász illetve jó megjelenés trendre,ami jó vagy a klasszikus jól bevált divatot választják.

2017. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!