Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elgondolkodtató ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elgondolkodtató ha egy fiú 23 évesen szűz, miért hihető el nehezen?

Figyelt kérdés

2017. szept. 27. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

1. a mai társadalmi nyomás, elvárás miatt

2. miért alakította úgy az életét, hogy még szűz?

3. magánügy

4. lehet, hogy meleg?

5. lehet, hogy nem érdekelte a kapcsolatteremtés és a szex?

6. egyesek szerint nem férfias, ha 23 évesen még szűz valaki

2017. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

6. az igazság szerintem!

Én 21/F vagyok. Még szűz. Most van egy párkapcsolatom 2 hete de inkább elmegyek a hétvégén egy Rosszlányhoz mint hogy fel kelljen vállalnom a barátnőm előtt mert nem érezném magamat férfiasnak előtte, hanem gyereknek érezném magam, mint egy szűz kisfiú, hogy ha ezt be kéne neki vallanom. Büszkeség. Nekem a férfi öntudatomat sérti.

2017. szept. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem így alakítottam, így jött ki
2017. szept. 27. 14:20
 4/14 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


"Nekem pszichoológiai problémákat okozott huszonévesen, és konkrétan emiatt és átvitt értelemben is sok kudarc és megalázás ért emiatt. A szüzesség 20 év felett egy nyomor. Egy betegség. Mintha mozgássérült lennél... amikor elveszted sok év szenvedés után, akkor még sokáig benned maradnak a lelki sebek, szóval csak szép lassú rehabilitációval lehet elérni, hogy 25-30 évesen teljes boldog életet élj, mert ismerkedni, ha odaállsz egy nő elé, akkor a szemébe nézel és látod a célt."

2017. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Nem így alakítottam, így jött ki."


Kifogás!!! Vagy tényleg ezerrel próbálkoztál a lányoknál és mindent megtettél azért, hogy párt találj magadnak? Ha egy taktika nem jött be, akkor változtattál rajta?

2017. szept. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen így jött ki nem találtam senkit volt akinek tetszettek de én nem léptem
2017. szept. 27. 14:28
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
20 evesen elmegy, de ha valaki betolti a 22-t szuzen, az mar extraciki. Ha meg 23 evesen is az, arra mar kifejezes sincs.
2017. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

#7

Én lassan 25 leszek, és még mindig szűz vagyok, pedig helyesnek és jóképűnek mondanak. :D De rohadtul nem érdekel a hozzád hasonlók véleménye. :)

2017. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ennyi addigra csak elvesztem
2017. szept. 27. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Kit érdekel, hogy eddig hogy alakította az életét?

Egy időben én sem jól alakítottam az enyémet, az az év, amikor a továbbtanulásomról kellett dönteni, konkrétan egy katasztrófa volt. Ettől függetlenül ez a múlt, most már változtattam a rosszon, megoldottam a problémáimat, és jelenleg ez számít.


Egyébként a barátom is 23 volt, amikor elvettem neki. <3 Ahogy mesélte, előtte ő sem volt valami nyitott, nem ismerkedett, DE változtatott rajta, és most ez a lényeg, nem az, hogy mi volt 9-10 évvel ezelőtt.


21/L

2017. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!