Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolt már valaki öngyilkossá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolt már valaki öngyilkosságra párkapcsolati csalódás miatt?

Figyelt kérdés
Nem a megcsalásra, verésre gondolok hanem amikor valaki mindent feltett lelkileg és belebukott.. én most itt ülök magamban egy üveg vodka és pár levél xanax társaságában hogy melyik fogy el előbb... nagyon fáj :(

2017. szept. 24. 23:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Öngyilkosságra nem gondolkodtam. De azon igen, hogy újrakezdek mindent tiszta lappal.
2017. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kis szemléletváltás kellene neked. Gondolom nem illik össze az a világ amit elképzelsz magadnak azzal amiben élsz. Igényeket nem lehet leadni és az elképzelt ideális világképet sem egyszerű félretenni. De más szemszögből nézni a dolgokat nem olyan nehéz. Más dolgok alapján definiálni az életet. Vannak nehéz időszakok és még attól is rosszabbak, de ezek csak a te fejedben vannak így, mert te látod így a napjaidat. Én nem vagyok depis és nem akarom kinyírni magam, padig a kutyának sem kellek. Várom azt, hogy összefussak azzal akinek majd kellek és ez alapján én már jobban is érzem magam. Nem azon agyalok, hogy szrik rám ez a nő is meg a másik is hanem azon az egyen akinek majd én kellek.
2017. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Há mi a fránc lett velád fáterb
2017. szept. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem kár hogy nem egyszerűbb ezt véghezvinni... de ha az lenne mindenki ezt csinálná
2017. szept. 25. 00:27
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam még öngyilkosságra párkapcsolati csalódás miatt...Mivel soha nem is volt párkapcsolatom. =>
2017. szept. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Te úgy gondolod, hogy egyedül nem vagy képes ezt feldolgozni, és ha nincs párod akkor az életed értelmetlen.


Ilyenkor valamit muszáj találnod, munka, barátok, család, szórakozás, a lényeg ilyenkor az, hogy az ember ne otthon üljön a 4 fal között. Még az is jobb ha elmész otthonról és valahol egy bárpultnál b**aszol be.

2017. szept. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Soha. Voltak hülye húzásaim az életben, törtem már össze azért, mert a nem megfelelő férfihoz kötődtem, átvertek, megaláztak, de hogy ilyenek miatt magam ellen tegyek, soha nem jutott eszembe. Sokan szeretnek, nem a párkapcsolat az egyetlen boldogságforrás az életben.
2017. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem... minek? Az élet szép :D
2017. szept. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!