Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolt már valaki öngyilkossá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolt már valaki öngyilkosságra párkapcsolati csalódás miatt?

Figyelt kérdés
Nem a megcsalásra, verésre gondolok hanem amikor valaki mindent feltett lelkileg és belebukott.. én most itt ülök magamban egy üveg vodka és pár levél xanax társaságában hogy melyik fogy el előbb... nagyon fáj :(

2017. szept. 24. 23:08
1 2
 1/18 Heart of Darkness ***** válasza:
Nos akkor nem tudom, hogy egy jó vagy rossz hír számodra de előbb fogsz meghalni a saját hányásodban az üveg vodkától mint a xanaxtól.
2017. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mi ez a depis nap ma mindenki ilyen??! :O
2017. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
a probléma az hogy egy üveg vodkát én húzóra iszom minden baj nélkül...
2017. szept. 24. 23:15
 4/18 anonim ***** válasza:
En is beleteszek mindent a kapcsolatomba es szivok mint a torkos borz, jelenleg szar az eletem, de soha nem olnem meg magam, foleg nem egy masik ember miatt. Olyan nincs hogy orokre szarul erzed magad, elobb utobb ugyis jobb lesz, annyira hulye es gyenge nem lehetsz, hogy csak ugy eldobod az eleted.
2017. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt. És meg is tettem. De abban a pillanatban már vissza akartam csinálni, élni szerettem volna. Szerencsére sikerült megmenekülnöm.

Azóta hálás vagyok minden percért és az életem is jobb lett. Sokkal jobb lett. Megtaláltam a társam és azóta nem értem, hogy egy olyan sz4r ember miatt képes lettem volna eldobni az életemet. Most már boldog vagyok és örülök az életnek.

2017. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát ha annyi lóvéd van,hogy vedeled a vodkát akkor nincs ott nagy baj hidd el...

Lelkileg meg felesleges más miatt bánkódni!


Xanaxot meg üzemorvosi vizsgálat előtt vegyél be ha magas a vérnyomásod....

2017. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Gondoltam már, mert nem egyszer csalódtam, sőt szinte csak csalódásaim vannak ezen a téren. De soha nem tenném meg. Nem ér annyit ez az egész.

Sokan meghaltak már ilyen miatt. Totál értelmetlenül. Nem jött nekik össze azzal az egyel a sok százmillió ember közül és inkább kinyírták magukat. Nem valami kimagasló megoldás.

Xanaxból egyet vegyél be, aztán aludj egyet. A vodkához meg szerezz holnap narancsot, jobb az úgy.

2017. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
En nem latom az erteket a sajat eletemben.
2017. szept. 24. 23:29
 9/18 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb út igazából bármilyen baj megoldására. Ha nem vagy képes az érzést kezelni, akkor segítséget kell kérni. Én a párkapcsolaton belül gondoltam rá, mert borzasztó volt az, hogy nem tudok segíteni, de akarok. De azzal mi jót tettem volna a környezetemnek? Szóval önzőség is és önsajnálat is. Gyenge előre lépni, segítséget kérni, magának beismerni, hogy nem sikerült és elfogadni, megpróbálni másként, más úton.
2017. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hat piaval a kezedben nem is fogod. Nekem az jon le, hogy sokat iszol, ami nem a jo iranyba visz hidd el. Ha nem jo az eleted, akkor valtoztass rajta. Nem arra gondolok, hogy ugorj bele egy uj parkapcsolatba. Biztos van ami erdekel, amivel eltudod foglalni magad. Aztan egy nap ugyis arra ebredsz, hogy jobb kedved van.
2017. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!