Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A való életben is sok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A való életben is sok az igénytelen "nekem bármilyen csaj jó csak legyen p. ja" féle pasi vagy ezen az oldalon gyűltek össze ennyien?

Figyelt kérdés
Mikor azt hallom, hogy egy férfinak csak a pu..i kell, ilyenkor ufonak érzem magam, mert ha nem tetszik a lány akkor nem kívánom. Ez a nőknél is így működik hiába van kb. 20 centis f..sza, ha nem jön be neki akkor azt se kívánja. :D Egy páran élőben is csesztettek azért, mert nem élem ki magam. Minek feküdjek le olyan csajjal aki nem tetszik? Egyik ismerősömnek nem rég ért véget a kapcsolata és már azonnal lement az egyik szórakozóhelyre, hogy a legrondább csajt lefektesse. Szép! :D Úgy látom ez az oldal tele van ilyen pasikkal. Ti hogy tudtok lefeküdni olyannal aki nem tetszik?
2017. szept. 10. 09:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Fejezzétek már be ezt a sok férfiellenes mocskolódást!
2017. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%

Hát lehet nem a jó kérdéseket fogom ki, de én itt még nem nagyon találkoztam ilyen pasival. Itt inkább a siránkozás meg a nők okolása megy.

Való életben sem ismerek ilyet. Aki megteheti, hogy sok nővel lefekszik az általában azért szelektál, tehát nem húz meg akárkit, főleg nem a "legrondább" csajt. Nőként mondom, hogy ez szerintem egy nők által gyártott előítélet. A férfiak is normális kapcsolatot keresnek ám, csak akinek nem sikerül, az általában megkeseredik, és akkor süllyed le erre a szintre.

2017. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez a való életben inkább a negyven éves szüzekre meg a lúzerekre jellemző,plusz akik otthon unják anyut.Ezek napi szinten öt liter nyálat elfolyatnak szinte bárkire,bármennyire is rágcsáló feje van.Vagy olyan nőket istenítenek,akik mellett bárki simán elmenne az utcán,mert a melóban más fiatal husi nem nagyon akad.Különben meg a teszkó pénztáros is lehet vonzó,az pont nem állás függvénye,ki mennyire dekoratív vagy aranyos.Az egyetemi tanár is lehet rusnya és sunyi.Ettől függetlenül mindig akadhat olyan lúzer,akinek kell.
2017. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Felőlem mondhatják rám, hogy felszínes vagyok, de ezt megcáfolom. Múltkor találkoztam egy leányzóval, hallottam róla olyanokat is, hogy kábszis örömlány, aztán úgy én pofám is égett mint atom, hogy ilyet mért nyaltam be.

Ezeket a dolgokat úgy hívják, hogy előítélet.

Aztán, hogy ki hogy néz ki arról nem tehet, de ha valaki igénytelen és most nem arra gondolok, hogy sminkeli magát vagy sem, hanem pár száz forintot sajnál magára, akkor ott baj van szerintem.

Ezen kívül, minek legyek csapodár, nem kihívás nekem a nem tetsző nő, meg egyszerűen nem is kívánom, most mért legyek akkor csapodár?

25F

2017. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!