Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A való életben is sok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A való életben is sok az igénytelen "nekem bármilyen csaj jó csak legyen p. ja" féle pasi vagy ezen az oldalon gyűltek össze ennyien?

Figyelt kérdés
Mikor azt hallom, hogy egy férfinak csak a pu..i kell, ilyenkor ufonak érzem magam, mert ha nem tetszik a lány akkor nem kívánom. Ez a nőknél is így működik hiába van kb. 20 centis f..sza, ha nem jön be neki akkor azt se kívánja. :D Egy páran élőben is csesztettek azért, mert nem élem ki magam. Minek feküdjek le olyan csajjal aki nem tetszik? Egyik ismerősömnek nem rég ért véget a kapcsolata és már azonnal lement az egyik szórakozóhelyre, hogy a legrondább csajt lefektesse. Szép! :D Úgy látom ez az oldal tele van ilyen pasikkal. Ti hogy tudtok lefeküdni olyannal aki nem tetszik?
2017. szept. 10. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ki az a ti?
2017. szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Ez csak egy játék.

Ha csak jó csajoknál próbálkozol nagyon kevés a kínálat. Ha pedig mindenkinél sok.


Oké, hogy te nem kívánod őket, de te nem is szexelsz. Ők meg lefekszenek legalább valakivel.


Egyébként én is olyan vagyok, mint te. Nem szép lányt már többet is megfekhetettem volna, de nem vonzott a dolog. Szóval no szex.

2017. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Túlságosan felszínes vagy, hogy a lányokat csak a külsejük alapján ítéled meg.
2017. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 Ha csak a külső érdekelne igazad lenne, de én nem tudom elviselni az üresfejű csajok társaságát még a hangjukat se szeretem és mivel nem csak a magazinokból pottyant csajok tetszenek így nem tartom magam felszínesnek.
2017. szept. 10. 09:42
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Az itteni siránkozók még addig sem jutnak el, hogy egy kevésbé vonzó csajt megfektessenek. Ezért szajkózzák, hogy "férfitöbblet" van, vagy hogy ők inkább "minőségi egyedüllétet" választanak.
2017. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
és miből gondoljátok, hogy ti mások vagytok? Nem itt siránkoztok épp?
2017. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#4 szóval volt már arra példa hogy egy iganán dögös, igazi jó csaj akart veled lenni. De te elutasítottad azért mert buta?
2017. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Nőként mondom, hogy ez így van. A nyugati bunkó média tolja ezt is keményen és azt, hogy szinte az egyetlen megoldás: a b..iság, brávó. A médiában mindig is voltak badarságok, főleg a 80as évektől, viszont ennyi gyenge gondolkodású, extrán befolyásolható csávó nagyon ritkán fordult elő a történelemben.
2017. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

szerintem te ezzel a kérdéssel csak megerősítést akarsz az itteni lúzerektől, hogy igen érdemes 30 éves koráig várnia a férfiaknak (szüzen) még meg nem találja az "igazi" szerelmét :D

a valóságban meg az ilyen srácok egy mulya, teszetoszta határozatlan kisfiúk, akik a saját sikertelenségük miatt másra köpködnek, így kompenzálva a frusztráltságukat.

2017. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát úgy hogy el sem jutnak odáig.

Mert most komolyan: ki a rosseb csaj hinné el egy tökismeretlen itteni bemondására, hogy ő szép - ha egyszer meg van győződve róla, hogy randa?

(Pláne látatlanban?)


Francokat.

Nem bizonygatni kell, hogy egy pattanásnyi mell, vagy egy hájas sgg, vagy egy 11 centis cerka, egy teszkópénztárosi állás az szép, mert nem az.

Hanem lesz@rni az ilyen "problémákat". Azt vagy megoldja az illető magának, vagy nem - úgy is jó.

2017. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!