Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan pasi/csaj akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan pasi/csaj akit alaposan atcsesztetek?

Figyelt kérdés
Nem kell az ártatlan szöveg. 1x az éltbe mindenkinél előfordul, hogy megszivat valakit. Szerintem ezzel nem mondok újat. Nektek? hogy történt?
2017. jún. 15. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Elhitette velem,hogx tetszem neki,utólag kiderült,hogy homi volt z illető,de nem hatott meg ,mert sose érdekeklt igazán.
2017. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha mar anonim oldal 😂

Volt egy csaj, a legjobb barátnőm volt hosszú évekig, amig veletlenul nem megbotlott és szét tett lábakkal a pasim farkara esett. (tok véletlen volt tudjatok)

Amikor kiderült hogy összejöttek és komolyan gondoljak stb, áthivtam az akkor mar exemet és lefekudtem vele. Amikor aludt csináltam rólunk fotót es elküldtem a csajnak, egy szep kis szöveggel aminek az volt a lényege hogy 'azt hitted teged nem fog megcsalni?'

Utana mar soha nem beszéltem egyikőjükkel sem 😂✋🏼

2017. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Ronda csaj, részeg voltam, ő ezt kihasználta, rámmászott, megdugatta magát. Aztán persze leráztam, józanul nyilván nem akartam volna tőle semmit.
2017. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, de ebben neki is nagy szerepe volt.


Mikor már elhanyagolta az egész kapcsolatunkat, nem mondtam meg neki, mikor merre megyek, mit csinálok.


Nem csaltam meg, de ha ő sz.rt kommunikálni velem (inkább a haverokkal beszélgetett, a szexuális életünket is maximálisan kitárgyalva), akkor én miért osszam meg vele az érzéseimet, a gondolataimat meg hogy merre járok.


Végül szakítottunk.

2017. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szánalom vagy 3-as.
2017. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!