Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy 14 (lassan 15)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy 14 (lassan 15) éves lány tetszik?

Figyelt kérdés

20/F(bár személyimet el szokták kérni tehát olyan 17-18-nak nézek ki)

igazából ő irt tegnap rám.

Értelmesnek tűnik kicsit talán érettebb kortársainál.

Szerintetek mennyire baj ez a korkülönbség?



2017. szept. 4. 19:35
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

szerintem egy kiégett ember :D

Akinek semmi öröme az életben, csak habzó szájjal mondja a hülyeségeit. Azt hiszi hogy ettől majd nem tudok este aludni vagy bármi lelki problémám lesz :D Pedig az a helyzet hogy ha kulturáltan leírta volna, akkor ért volna talán egy kicsit is a szava, de így csak nevetek rajta. Értem én hogy gondolsz te egy-két dolgot és azt helytállónak látod, de nem biztos, hogy úgy vannak a dolgok ahogy te elképzeled.

2017. szept. 4. 21:12
 22/32 anonim ***** válasza:
62%
Minden este imádkozom hogy szeressem meg a p..nát hogy soha többé ne vágyjak még minimálisan se férfi társaságra. Kajak azon vitatkoztok, hogy a 14 éves kislány csak b...szásra jó-e, vagy van már elég érett agyilag egy felnőtt kan férfihoz? Mi ez, kicseszett Közel-Kelet? Selejtek...
2017. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Na megérkezett a kis homi(kicsit irónikus azért hogy selejtnek nevezel)

nyomassad!! :D este filmezni akartam de ez esküszöm jobb rajtatok röhögni.

2017. szept. 4. 21:31
 24/32 anonim ***** válasza:
Mi lett volna a film? Oviapu?
2017. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
nem ,valami olyasmi volt a cime hogy : mgbszomazanyad
2017. szept. 4. 22:03
 26/32 anonim ***** válasza:
szellemóriások párharca
2017. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Egy marék hamuba mártogatnád a fütyid. Ha neked az kellemes... bár hamvas. Mint egy kiscsaj. Priviben megmondom, hol van elszórva, ha izgat.
2017. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
teso, ha jonnenek olyan kommentek amiknek kicsit is kozuk van az ertelmeshez, akkor nem ilyen valaszokat adnek.
2017. szept. 4. 22:11
 29/32 A kérdező kommentje:

ez ertendo a 71%os ra is.. nem igy szoktam

magam kifejezni de egyszeruen felk*r már hogy mindenki a hulyesegeit irja. de ez tenyleg g*ciseg volt szoval bocs

2017. szept. 4. 22:20
 30/32 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a korban sok az 5 év.

Ha 17 lenne a csaj, azt mondanám hogy oké, sima ügy, de a 15 év az túl fiatal szerintem. Én 24 vagyok, nálam jelenleg 19-20 az alsó határ, mert fontos hogy legalább közelítsenek az életszakaszaink egymáséhoz.


De az a lány még középiskolás és te pedig egyetemista vagy, vagy már dolgozol is akár, nem hiszem hogy sok közös témátok lenne. Még az is elképzelhető, hogy a szülei eltiltják tőled.

2017. szept. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!