Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy 14 (lassan 15)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy 14 (lassan 15) éves lány tetszik?

Figyelt kérdés

20/F(bár személyimet el szokták kérni tehát olyan 17-18-nak nézek ki)

igazából ő irt tegnap rám.

Értelmesnek tűnik kicsit talán érettebb kortársainál.

Szerintetek mennyire baj ez a korkülönbség?



2017. szept. 4. 19:35
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

22 éves volt te kis b*zi :D

2 évig tartott

2017. szept. 4. 19:52
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
És te mennyi voltál? 13? Mert akkor az megmagyarázna pár dolgot... Régen molesztáltak, most te akarsz molesztálni. Inkább kezeld a komplexusaid, mielőtt agyonver az apja.
2017. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Istenem ne legyél már ekkor besavanyodott gyökér (19 voltam akkor)

részben igazad van, de jössz itt a h*lyeségeiddel hogy komplexus meg ilyenek. NEM a kiskorúakra izgulok. csak annyi h ebben megfogott valami de ez nem azt jelenti h akarok tőle valamit. neked is tetszhet egy fullos csaj, mégse lesz neked sose olyan.

2017. szept. 4. 20:01
 14/32 anonim ***** válasza:
6%
Rohadt gáz, hagyd békén a gyerekeket...
2017. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

gyerekeket :DD

istenem de buták vagytok, mondtam h nem a a kiskorúak jönnek be, csak ő de nem a külsője miatt hanem h olyan csajt keresni akinek ennyire hasonló az érdeklődési köre az enyémhez, olyan mint tűt keresni a szénakazalban.

Mondd már meg kérlek hány autófanatikus nőt ismersz aki még kisebb dolgokat tud az autón szerelni??

2017. szept. 4. 20:12
 16/32 anonim ***** válasza:
5%
Szóval ez a kislány egy autószerelő zseni, értjük! :D Megtaláltad benne a lelkitársadat! Biztos úgy ismerted meg, hogy lerobbantál az úton, ő meg rászólt apura a kocsiban, hogy "Hééé, apaaa állj meg és add a szerelőkészletet, ott egy lerobbant Honda!" :D
2017. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
na akkor leírom, a zenei ízlés hasonló nem mr busta meg a tuc tuc zenék hanem rock, metál, szeret motorozni énis imádok, kondizni is szeret amit én már 4 éve tolok.
2017. szept. 4. 20:19
 18/32 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a lány apja levágnám a micsodádat és beletenném a szádba...
2017. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
hehe :D kemény srác lehetsz nem tudom milyen fizikumod van, de biztos akkor ha ilyet írsz akkor 50-es színizom karod lehet.
2017. szept. 4. 21:02
 20/32 anonim ***** válasza:
3%
74%-os ne égesd magad tovább, pls....
2017. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!