Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egy srácot de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy srácot de nem tudom hogy közeledjek hozzá:$pls légyszike! 19éves vagyok ő 28! tanárom! Egy hét múlva végzek sulival:$mit írjak neki? :S

Figyelt kérdés
pls légyszike
2010. máj. 25. 22:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Te nagyon h...e vagy már bocs!Mi a f.sznak szeretsz bele olyan valakibe akinél nem valószinü hogy van esélyed!Meg többet ugyse látod!
2010. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
huuuha ugylátszik neked valami bajod van a tanárokkal :Dvagy a te barátod/ha van ilyen stilussal "tanultabb"mivel lenézel egy tanárt:d okoska:d Tanár is ember nem?:D
2010. jún. 1. 15:29
 13/25 anonim ***** válasza:
sehogy ez plátói rosszul sülne el,én elmondtam a faternak hogy a hugom szerelme a tanárába ,apám felhívta őt ,ez a leghelyesebb megoldás.
2010. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
ugyanmár sok seg*fej miért ír ha nem értik meg szegény lányt. Szerintem beszélj vele, figyelj egy próbát megér, soha ne szégyeldd azt ha szerelmes vagy valakibe, azt soha. És őszintén mondd meg neki, hogy nagyon kedveled és jobban mint egy tanárt meg ilyenek, megmondja hogy lehet-e köztetek valami vagy nem és te meg megígéred neki hogy akkor hagyod ha aztmondja h nem ha pedig lehet akkor az már csak rajtatok múlik, de mindenképp beszélj vele valahol négyszemközt. sok sikert. puszi (Miranda 17)
2010. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
a tanár úgyse fog bele menni,vagy már készítí a munkajelentkezését máshova és akkor igen,de akkor sem.
2010. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem egy tanárom lett a párom. 5 éve együtt vagyunk, 3 éve együtt élünk, úgyhogy a beszólásokat lehet mellőzni. Nem ri_anc, mert szerelmes. Ha egy házas tanárral kikezdene, az lenne.



Kedves Kérdező!

Írj neki egy sms-t, vagy egy mailt. Légy eleinte kedves csak, hogy hogy van stb... Ha kedvel, érteni fogja és ír neked. Ha látod, hogy benne van a dologban, kérdezd meg, nem lenne-e kedve összefutni, beszélgetni picit. Ha ezt eléred, ott elmondhatod neki, hogy vonzódsz hozzá, és így, hogy vége a sulinak, szeretted volna, ha ő is tudja.



Sok sikert kívánok!


Pincike

2010. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
a tanár számára nincs vége a sulinak,lehet ezt minden évben többször meg kell hallgatni a a plátói vallomásokat.
2010. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszi Pincike és Miranda:)többieknek is :(
2010. jún. 3. 20:05
 19/25 anonim ***** válasza:
na irtál neki?vagy meggondoltad magad?szerintem nincs értelme.lehet már nem is emlékszik rád.de sok sikert azért!!!XD
2010. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
irtam és összejöttünk:)
2010. jún. 15. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!