Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem elpazarlódik. Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem elpazarlódik. Volt valaki hasonló szituban? 27/N

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, egyben barátom, egyben plátói szerelmem. Ő egy nagyon különleges férfi, nem sokkal az után hogy megismertem, beleszerettem. Igazán egy hullámhosszon vagyunk, a humorunk, a gondolkodásunk, a reakcióink, a szeretetünk a kutyák iránt. De van kapcsolata, ezért nem lett köztünk több, mint jó barátság. De sajnos attól még ugyanúgy szeretem. És úgy érzem, elpazarol egy jó partnert az életemből: magát. Ugyanis míg mi olyan egy húron pendülünk, meg míg ő olyan normális, meg "jó parti" tényleg, de ezt most nem pénzre értem, addig a barátnője... Egyszer elhívott engem egy összejövetelre, amit a baráti körével tartanak, ott találkoztam a barátnőjével is. A csaj csak ivott és ivott, míg bocsánat a kifejezésért, de seggrészeg nem lett. A munkatársam meg még élvezte is szerintem, vagy nem tudom. Nevetett a barátnője részeg-vicces dolgain. Annyit legalább megtett, hogy elvette a poharat. Igazából ő már időben elvette, csak mint kiderült, mikor a csaj WC-re ment, sunyiban ivott a konyhában. Így lett seggrészeg. Vihogott, dülöngélt, négykézláb mászkált az asztal alatt meg az egész lakásban. Végül hányt egyet, és elaludt, a munkatársam alig győzte hazaküzdeni. De úgy tűnt, mint aki nem is szégyenkezik miatta.

Akkorát csalódtam, egy ilyen férfinek hogy lehet ilyen barátnője? Már bocs, de szerintem elpazarolja magát. A lány egyáltalán nem érdemel ilyen barátot szerintem. Összegyűlnek a barátok, senki se iszik, max ilyen koccantós mennyiséget, egy-egy pohár tonikot, ilyesmit. Erre a barátnő meg leissza magát a sárga földig? Szerintem minősíthetetlen. Még ha nem is lehetek ezzel a férfivel soha, elfogadom mert kénytelen vagyok, de hogy éppen egy ilyen nőcske miatt?

Mikor legközelebb találkoztunk munkában, a munkaidő vége fele azt mondtam, még nem is mondtam, milyen szép a barátnője. Azt felelte, majd megmondja neki. Aztán letettem az analitikakötetet amiből épp kerestem valamit, és élesen ránéztem, és megjegyeztem, hogy azért reméltem nem lesz seggrészeg, amikor megismerem. Így, ezzel a kifejezéssel, minek szépíteni a valóságot? Azt mondta, rossz volt az időzítés, meg hogy még sose volt részeg a barátnője, ki akarta próbálni. Hát, nem tudom. Meg azért a részegséget is lehet kontrollálni, nem kötelező az asztal alatt meg a lakásban mászkálni négykézláb vihogva.


2017. aug. 25. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

es akkor mivan ha neha kilog a lolab?

szerintem sok ferfi tudja toleralni, ha neha igy viselkedik a csaja...

2017. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy már régóta nem rúgott ki a hámból, most kapott a lehetőségen, de elszokott az alkoholtól, elnézte a mennyiséget és elszaladt vele a ló. Na bumm.

Viszont lehet, hogy emellett emberileg topon van, vagy akármi más tulajdonsága miatt értékeli a barátja. De neked nem tartozik elszámolással és nagyon rosszindulatú dolog tőled, hogy ezen csámcsogsz, miközben esz a sárga irigység.

6-os, te pedig ha már ahhoz is lusta vagy, hogy egy közepes nagyságú újságcikk terjedelmű szöveget elolvass, talán inkább ne várd el, hogy bárki utánakeressen a szutyok rövidítéseid jelentésének.

2017. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj veled kérdező, hogy süt belőled az irigység és az elfogultság. Hogy jössz te hozzá, hogy ennyiből megállapítsd, ez a lány nem való a te tökéletesnek hitt hercegedhez? Ha nem rózsaszín ködben élnél, akkor tudnád, hogy a munkatársadnak is vannak hibái, ahogy a barátnőjének is, de akkor is őt szereti, nem téged, pont. Ahogy elnézem a kommentjeidet, nem us olyan elképzelhetetlen, hogy annak a lánynak jobb természete van. Szóval szerintem felejtsd el a pasit, egyrészt, mert nem szeret téged (ha szeretne, hidd el, rég veled lenne), másrészt meg ne alázd meg magad jobban azzal, hogy olyan szekér után futsz, ami nem vesz fel.
2017. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttad a barátnőjét, ha jól értem. Ez alapján megítélni, hogy alkesz, kicsit korai, hiszen könnyen lehet, hogy valóban akkor próbálta ki először komolyan az alkoholt és éppen ezért került olyan állapotba tőle. De akár így, akár úgy, ha neki az a nő kell és nem te, próbáld megemészteni a dolgot.
2017. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!