Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az sok férfinek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az sok férfinek, ha egy lány nem kezd kapcsolatba olyannal, aki a szüleinél lakik?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a nézetet. Nekem számít, hogy egyedül éljen egy felnőtt, már 30-hoz közelítő férfi. Egyrészt önállóbb az ember külön, másrészt megtanulja elvégezni a házimunkát. Amíg egy pasinak ott van az anyja,addig biztos, hogy nem fog tudni mosni,takarítani,porszívózni,stb... A másik pedig, hogy egy kapcsolat elején a férfiak még megpróbálják elvarázsolni a nőt. Na most,az első szexnél gyakorlatilag mindenemet behúzva és megalázkodva kell bemennem,hogy a pasi szüleire jó benyomást tegyek. Nem nyúlhatok semmihez a konyhában, figyelnem kell mások magánszférájára,ráadásul a szülőnek is teher, hogy ott vagyok. A szexben nem engedhetem el magam. Ünnepnek számít, ha a szülő nincs otthon, pedig ez utoljára tizenévesen volt menő. Rengeteg kínos helyzet és megalázkodás következik ebből. Hiába vagyunk felnőttek, gyerekként leszünk kezelve. Szerencsére eddig minden párom bérelt külön lakást,szóval nem állt fenn ez a probléma. De itt is látom, hogy sok pasi panaszkodik az olyan lányokra,akiknek nem tetszik, hogy a szülőkkel laknak. Azért szerintem ebbe érdemes belegondolni,nem feltétlen velünk van a baj.

20l


2017. aug. 23. 10:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nézd, én laktam koliban évekig, szóval tudok egyet, s mást a porszívó (inkább a felmosórongy) illetve a mosógép működéséről. Hogy miért lakok még most is szülőknél, ahhoz kicsit ki kellene nyitni az embernek a szemét: Ez Magyarország. Ahol én lakok, az annak is a keleti fele. Örülök annak a 120e nettónak, mint majom a farkának (előző melóhelyen 72e nettóval szúrták ki az én és még több ezer munkás szemét). Na most ebből mehetnék egy albérletnek csúfolt egérjukba nyomorogni, meg éhezni (vagy többedmagammal egymás lábán taposni, de akkor előjönnek ugyanazok a problémák, amit a kérdező fölvetett a szülők jelenléte kapcsán). Ezek helyett, én inkább gyűjtögetek (már egész szép tartalék összejött), és ha lesz egyszer egy olyan lány (csak jönne már...), akivel összeköltöznénk, akkor már lehetne élni, és közben egyről a kettőre jutni...


31/F

2017. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
41%

35F és is úgynevezett "mamahoteles" vagyok (10 évig éltem külön), reggel felkeltem kimostam, tusolás, elmentem boltba bevásárolni, befizettem a számlákat postán.


Néztem egy sorozatot, majd feltettem a csirkemellet levesnek, néztem még egy epizódot, felkockáztam a főtt húst megpirítottam pároltam hozzá kerti zöldségeket. Közben máshoz támadt kedvem csináltam tejberizst, amíg főtt elmosogattam és felmostam a konyhát.


Sorozat ismét (Game of Thrones napot tartok) ebédeltem, meghalt a monitorom, szétszedtem kicseréltem a kondenzátorokat, próbaképpen megnéztem még 1 részt. Levágtam a füvet, felszedtem a babot, néztem még egy részt közben kifejtettem, jelenleg meg töltöm a 6-odik részt.


És igen még porszívózni is tudok :), de csak vasárnaponként szánom rá magam, mert annyira életképtelen mama kicsi fia vagyok!

2017. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

30-ra

Nem, szerintem nem így normális. Miert kellene pontosan ugyanazt elvarni. nekem lakasom van, ferjemnek autoja. nincs szüksegünk kettőre egyikből sem. en mosok, teregetek, vasalok, mert az az en erősségem. ő mosogat, vásárol, számlákat intézi. Az a lényeg, hogy mind a két fél azt érezze, hogy egálban vannak a dolgok. Kerdezőnek az önálló lakás a fontos. Ha a párjának is ez lenne az elvárása, nem valogathatna a 20 éves csajok közül. kerdező mást ad a kapcsolatba, ebben az esetben a leírása alapján a fiatalságát leginkább, de ezek szerint az ő parjanak ez fontosabb szempont volt, es ő se jar rosszul. főleg, mert ha vége is, a lakás marad az övé...

2017. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Te kis húszéves kislányként mégis mit akarsz? :D Majd akkor jártasd a szád, ha ugyan azt tudod felmutatni! Fogadok még apuciék tartanak el és nagyban tanulsz!


Na, erről ennyit!

2017. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Azért Kérdező, mert nem a lánynak kell előteremtenie/felépíteni a lakást, fizetni az építési költségeket, a hitelt, és a velejáró dolgokat. A legtöbb lány úgy van vele, hogy ő a nő, neki semmit nem kell belefektetni a dologba, ez a férfi dolga (ennyit a feminizmusról), magyarul más farkával veri a csalánt. Aztán ha 2-3 hónap múlva szarrámegy a kapcsolat, a lányka angolosan kitipeg belőle, a pasas meg ott áll egy félkész házzal, és több milliós adóssággal a nyakában, amit még a dédunokái is nyögni fognak.


És hát ez érthetően nem tetszik a férfiaknak.

2017. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!