Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok magamnak szexpartnert?

Figyelt kérdés

Már elegem van abból, hogy folyton a csajokat hajkurásszam, siker nélkül (még soha nem is csókolóztam), ráadásul közben a szexre is egyre jobban vágyok... ezért akarok egy olyan csajt keresni, akivel lefeküdhetek (nem úgy, hogy részegen megdöntöm, mert annyira kivan, hanem normálisan szexelni), lehetőleg nem olyan, akinek fizetni kell (neten egy rakat ilyen hirdeti magát)



de nem tudom hol keressem.... javaslatok? élőben és neten is szeretnék lehetőségeket érdeklődni


16/f (igen, tudom, ez után jönni fognak az engem elítélő kommentek, de már döntöttem...)


2010. máj. 23. 21:16
1 2 3
 11/26 Beviz Elek ***** válasza:

21:30 vagyok


Hidd el, hogy nem mindegy a tapasztalat. Nem mindegy pl. hogy egy 15-16 éves lánnyal csinálod, aki fekszik mint egy darab fa és várja, hogy mikor lesz már orgazmusa. Tőle ne számíts semmi extrára. A másik véglet, hogy egy 45 éves nővel csinálod, aki kicsavarja belőled a szuszt is és életed legjobb orgazmusán esel át.ű


Ugyanígy nálunk sem mindegy, hogy mennyit gyakoroltál.

Magamról pl tudom, hogy az izgatás az nagyon jól megy. A többiről nem tudok nyilatkozni, mert nagyon tapasztalt lánnyal még nem voltam... (sajnos... pedig ki próbálnék egy olyan 45 éves nőt...:D)

Szóval a lényeg: ezt nem csak úgy kisújjból rázza ki az ember. Sok számít a tehetségen is, de sokat is kell tanulni, gyakorolni.... :D

20/f

2010. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 bumbi02 ***** válasza:
magyarul azt ajánlod neki hogy dugjon vki olyanal akit nem is ismer hogy aztán majd később jobb legyen az ágyba mire odáig jut hogy lesz vkije? hülyeség sztem...miér kell sietetni? 16 évesen bőven ráérsz, hasonlóan gondolkoztam én is , de még abban az évben össsze jöttem a barátnőmmel akivel azóta is együtt vagyunk... és ő se és én se szexeltünk elötte mégis teljesen jól megvagyunk, mert egymással megtanultunk...
2010. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Beviz Elek ***** válasza:

"magyarul azt ajánlod neki hogy dugjon vki olyanal akit nem is ismer hogy aztán majd később jobb legyen az ágyba mire odáig jut hogy lesz vkije? hülyeség sztem"


Erről szó sincs! Én olyan lány(ok)ra gondoltam aki(ke)t ismersz. Nekem végig ilyenek voltak. Több éves ismerettség után lettünk szexpartnerek. Tehát: Tudtam, hogy milyen életet él (nem fekszik le mindenkivel, nincs nemi betegsége)

2010. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
akkor most végre kérhetek egy tanácsot, hogy hol keressek élőben és/vagy az interneten olyanokat, akik velem egykorúak, és hajlandók rá? :)
2010. máj. 23. 22:53
 15/26 Beviz Elek ***** válasza:

Interneten szerintem semmi pénzért...

Élőben! Ha rám hallgatsz, akkor ismerősöknél próbálod meg az ilyeneket. Mint már mondtam, fontos, hogy tudd eddig mit csináltak. Eddig 7 lánnyal voltam, de mindegyikről tudom, hogy nem élnek kicsapongó életet, nem kapok el tőlük semmit, ismerem szinte mindegyiknek az ex-ét.

2010. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

azért megköszönnék egy honlapot, ahol vannak egykorúak... :)


ugyanis először neten próbálnám még és utána élőben


védekezni pedig tudok :) óvszer!

2010. máj. 24. 00:15
 17/26 anonim ***** válasza:
Ez hülye...
2010. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

igen, ahogy te is



most mi a bajod, úgy őszintén? ha kifejted, talán megértem, de csak szimplán nem hülyézünk le senkit...

2010. máj. 24. 13:36
 19/26 anonim ***** válasza:
Nehéz ilyet találni szerintem.Ismerkedni kell beszélgetni,próbálkozni.Nincs ilyen hely,hogy itt és itt olyan lányok vannak akik dugnak veled egyet amikor megkívánod.Ha van is ilyen csaj,sose fogja mondani neked.neked kell előhozakodni mindenképp ezzel.
2011. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én is egy ismeretlennel veszítettem el a szüzességem, háát nagy élmény:D ne törődj hogy szereted-e vagy nem csak dugd:D


18F(én nem bántam meg)

2011. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!