Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok magamnak szexpartnert?

Figyelt kérdés

Már elegem van abból, hogy folyton a csajokat hajkurásszam, siker nélkül (még soha nem is csókolóztam), ráadásul közben a szexre is egyre jobban vágyok... ezért akarok egy olyan csajt keresni, akivel lefeküdhetek (nem úgy, hogy részegen megdöntöm, mert annyira kivan, hanem normálisan szexelni), lehetőleg nem olyan, akinek fizetni kell (neten egy rakat ilyen hirdeti magát)



de nem tudom hol keressem.... javaslatok? élőben és neten is szeretnék lehetőségeket érdeklődni


16/f (igen, tudom, ez után jönni fognak az engem elítélő kommentek, de már döntöttem...)


2010. máj. 23. 21:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
buli helyen, csaj ismerősök. máshol nem.
2010. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Faragj magadból olyan pasit akivel még pasi létedre is lefeküdnél, aztán még az utcán sétálva is találhatsz magadnak potya szexpartnert.


Sportolj, javítsd az önbizalmad és ne görcsölj ezen a témán. ;)


20F

2010. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

16 vagy.

Nem jobb lenne olyannal először akit szeretsz is?

De ez csak az én véleményem.

2010. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
igen, tisztában vagyok vele, hogy jobb lenne azzal, akit szeretek, de néha olyan mocskosul elegem van, hogy senkit nem találok magamnak :( pedig próbálkozok rendesen
2010. máj. 23. 21:22
 5/26 anonim válasza:

Mintha magam látnám.

Dettó ugyanilyen vagyok, most ébredek rá,hogy az önbizalmamon és saját magamon kell javítani.

Túl érzelgös vagyok meg ilyenek.

Szerintem a mai csajok nem vágynak ilyenekre, ök a kalandot szeretik úgyhogy légy dúrva..persze ne fizikálisan.


17/F

2010. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
azért ez így kerek-perec nem igaz
2010. máj. 23. 21:29
 7/26 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Sokkal jobb lenne olyannal, akit szeretsz. Teljesen más érzés a dolog. Ne értsd félre, nem kioktatni akarlak. 15 évesen vesztettem el a szüzességem egy szexpartnerrel (tehát nem vagyok különb). Életemben először a 20. születésnapom előtt szexeltem szerelemből. Ami azt illeti sokkal jobb, sőt teljesen más.

Ami viszont fontos: Ha életemben most csináltam volna először, akkor mennyi jóból maradtam volna ki? Milyen tudással állta, volna a szerelmem elé? (5 év tapasztalat nem elhanyagolható) Hogy elégítettem volna ki, ha eddig csak tévében láttam volna "olyat"?


Szerintem ez így sokkal jobb volt. Neked is tudom ajánlani. Ami fontos, hogy próbálj meg nem bennemaradni ezekbe a dolgokba. Életem első szerelme pont az ilyen szexpartnerek miatt rakott ki... (Jóval előtte volt a dolog, de hü.lye, féltékeny stb stb:D)

2010. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

21:30

felpontoztalak :)


DE...


ha sok millió másik ember ki tudta elégíteni első alkalommal is a szerelmét, akkor neked vagy nekem is kéne mennie...nem?

2010. máj. 23. 21:35
 9/26 anonim ***** válasza:

21:20-as vok.


Figyelj én soha nem kerestem senkit.

Elhiszed nekem hogy aki nem hajkurásza a fiúkat (a te esetedben lányokat) az előbb utobb megtalálja a szerelmet.

Jön magától.

Legalábbis nálam így történt.19 voltam.

2010. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
de engem egyre inkább mardos a magány :( :$
2010. máj. 23. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!