Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácok élvezik, ha csókolgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok élvezik, ha csókolgatják a nyakukat? Vagy unalmasnak tartják?

Figyelt kérdés
Én csaj vagyok és nagyon szeretem, de ha én cisnálom a páromnak lehet, hogy ő nem élvezné ennyire ? :)
2008. okt. 18. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nekik szerintem nem annyira izgató mint nekünk nőknek. Jobb szeretik ha péniszirányú az izgatás. :)
2008. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is hihetetlen, nekünk ugyanolyan érzékeny a nyakuk, mint nektek, hisz ott nagyon vékony a bőr, nőnél és férfinál egyaránt. És ha már itt tartunk, a fenekünk is ugyanolyan érzékeny Még a mellbimbónk is érzékeny (talán annyira nem, mint nektek). Legyen szó nőről vagy férfiról, az egész test egy erogén zónává tehető.
2008. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekesm speciel a barátom szereti ha csókolgatom a nyakát, de én meg egyáltalán nem. szerintem ez változó, kinél hogy...
2008. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó, persze ha nem csak azzal foglalkoznak egész nap. ;)
2008. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Változó szerintem ahogy a lányoknál is.Én pl szeretem!:P
2008. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a pasim megőrül érte....meg a hasaán szereti még nagyon!de szerintem próbáld ki aztán majd meglátod
2008. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátomnak és mostani páromnak is nagyon tetszik;) izgatja őket ugyanúgy mint minket nőket!
2008. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom nagyon szereti, amikor a nyakát és a fülét csókolgatom, olyan édes, amikor direkt tartja..
2008. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nem különösebben szereti... :(
2008. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!