Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú férfi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú férfi számít unalmasnak egy nő számára?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden nő más, de azért valamit írhatnátok, hogy melyek ezek a tulajdonságok.
2009. máj. 19. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet vele beszélgetni, nincs semmiről saját véleménye, nincs humora
2009. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem beszélget,és soha semmihez nincs kedve amkior te mennél valamerre!!!
2009. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
lusta, nincs kedve semmihez, nincs hobbija, nincs saját egyénisége, nem jár sehova, nincsenek céljai vagy vágyai, fantáziátlan (az ágyban is...),és nem is lehet ebből kimozdítani.
2009. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És egy ilyen férfinak mennyi az esélye, hogy megtalálja a boldogságot egy nő képében és ne csak "felesleges ember"-ként létezzen a világban?
2009. máj. 19. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Minden esélye megvan, sok ilyen unalmas sótlan nő van a világban.
2009. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

(1)A kiszámítható, kiismerhető

(2)Aki sokat beszél és nem érdeklődik a nő iránt

(3)Nem ambíciózus, nincsenek céljai, nem lelkesedik semmi iránt.

(4)Nincs pénze.

2009. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval nagyon fontos a pénz.....
2009. máj. 19. 20:01
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Meg a lónak a f*szát fontos a pénz...

Ha szeret, akkor szeretni fog, úgyis ha nincs pénzed avagy csak kevés van.

2009. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy a pénz számítana.

Én személy szerint arra mondanám hogy unalmas ha nem valami komunikatív,vagy szófosása van de folyamatosan egy dologról beszél.(az már más kérdés hogy száz féleképpen)

2009. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az is unalmas ha mindig nekem ad igazat. Kell hogy legyen saját gondolata, az nem jó ha mindig mindenben egyetértünk. És ha otthonülő az még az elején valahogy el is megy, de ahogy telik az idő az embernek szüksége van a kikapcsolódásra, és ha nem lehet otthonról kimozdítani, akkor ez sok problémához vezethet :S
2009. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!