Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú férfi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú férfi számít unalmasnak egy nő számára?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden nő más, de azért valamit írhatnátok, hogy melyek ezek a tulajdonságok.
2009. máj. 19. 19:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Szóval nagyon fontos a pénz....."


Igen, nagyon fontos, ez egy több ezer éves közhely. Viszont ez nem fatalitás, nem dönt el mindent. "Csak" arról van szó, hogy akinek pl. nincs pénze, annak minden másban jónak kell lennie, míg akinek van, annak nem.


Összefüggés is van a pénz és a többi tulajdonság között. A nők a férfiban a magabiztosságot, határozottságot, domináns fellépést szeretik. Ez többnyire hiányzik a szegényekből. Ha nincs pénzed, de mégis elégedettnek és határozottnak, optimistának tudsz mutatkozni, azzal sokat ledolgozol a hátrányodból. Egy másik dolog, hogy ha nincs pénzed, de ambíciózus és szorgalmas vagy, akkor a nőben (a nők többnyire naivak) az a látszat keletkezik, hogy ugyan most nincs pénzed, de később esetleg lehet. És ez is vonzó számukra. Míg ezzel ellentétben hiába van pénzed, ha lusta vagy depresszív alkat vagy, mert az a nőben azt a benyomást alakítja ki, hogy az anyagi biztonság a jövőben bizonytalan. Ugyanis a nőket elsődlegesen nem a pénz érdekli, hanem a biztonság (amit a való világban természetesen pénzzel lehet megváltani).

2009. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg aki pénzesebb, az kevésbé unható meg, írom ezt férfiként, mert van rá egy elméletem. Hiába lehet valaki igényes kinézetelű, meg jófej, egy idő után mindenkit meg lehet szokni, utána lévő stádium az unalom, és végül az állandó zsörtölödzések állnak be. Ez a nagy általánosság. Kivétel szerintem igen kevés. Pénz mindennek a mozgató rugója, ugyanis lehet jófej akárki egy szobában meg a hátsó kertben tespedve, nem túl változatos. De ha van sok pénz,akkor lehet midnig más közös programot találni, utazni, és korlátlanok a lehetőségek,nem mindig csak az ingyó út van az erdei sétához meg a parkban ücsörgéshez. Kalandosabb az életük azoknak akiknek gondtalanabb is,mert több a pénzügyi háttér én ezt így gondolom.
2011. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!