Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, hogy a férfi eljátsza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy a férfi eljátsza, hogy érdekli a nő csak a szex miatt? Mert megkapja, amit akar.

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy férfi, akinek olyan vágyai vannak, amik nem mindennaposak.

Szereti, ha női fehérneműt hordhat, izgatja. Szereti, ha a nőt ő irányíthatja szex közben. Elmondhat bármit, nem kell megjátszania magát, bízhat a nőben. Ilyen esetben van, hogy eljátsza azt a szerepet, amit úgy gondol a másik szeretne, hogy megtartsa őt?



2017. júl. 5. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek sajnos... :(
2017. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És miből lehet leszűrni, hogy így van?
2017. júl. 5. 22:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem pszichopata? Azok szeretnek irányítani, aztán meg szerepekben gondolkodnak érzések nélkül!
2017. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy az lenne.

Csak nem tartom magam olyannak, aki elég jó bárkihez.

Nagyon kedves velem, ha együtt vagyunk, figyelmes, odaadó. A szexen kívül egyáltalán nem irányít, partnerként kezel.

Bármit elmondhatok, van türelme, hogy megbeszéljük, de nem akarom a bizonytalanságommal megbántani, hisz ha nem csak eljátsza, hanem tényleg ilyen, akkor nem érdemli meg. Így is sokszor elmondtam már neki, mennyire kevésnek érzem magam, de minden ilyen "kevés vagyok" monológot csak mégtöbb kedvesség követ. Igyekszik. Ha mindig csak ezt hajtom neki, akkor az neki sem esik jól, ezért nem neki mondom.

Szóval igaziból nincs okom panaszra, de mégis ott motoszkál bennem, hogy mivan, ha csak eljátsza?

2017. júl. 5. 23:41
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Adom a kulcsot. Ha élvezi a társaságod, akkor hónapokat is képes várni, sőt nem ez az alap hanem a stemélyiséged, közelséged. Rárántogat mikor a természet hívja és ennyi.


Nem minden pasi egyforma. Persze jöhetnek azzal h mellette majd mást kezelget stb, de én magamból indultam ki, plusz ha valaki meghallgatja a kínod bajod és persze az örömöd is, az kíváncsi rád, érdekled.


Először akarjon téged, aztán a tested. Te irányítasz.

2017. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van, igen, és elég elterjedt. Főleg a bulikirály macsók szoktak színészkedni egy sort, ha azt látják, hogy az adott nőt így lehet megfogni.
2017. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tipikus macso. Addig jatsdza meg magT,amig megfektet. Utana majd megismered.

N

2017. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Légy óvatos!
2017. júl. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sokat beszélgetünk, kérdez, mesél. Viszont mindig együtt vagyunk, ha van rá lehetőség, de a nemet is tiszteletben tartja. Nem erőszakos.

Meg mondtam már, hogy keresgéljen közelebblakót, mivel elég messze lakunk, de azt mondja nem keres, mert nem akar.

2017. júl. 6. 08:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Van valódi okod azt hinni, hogy csak a szex miatt van veled? Ha nincs, akkor ne parázz.
2017. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!