Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több sikerem lenne a férfiakná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több sikerem lenne a férfiaknál, ha szőke haj helyett fekete lenne a hajam?

Figyelt kérdés

Kék a szemem, amit szerintem jobban kiemelné ez a hajszín:)

És lehet komolyabban is vennének a férfiak.


2017. júl. 2. 16:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy dipotria nélküli szemüveget! Komolyabb lesz a megjelenésed, kiemeli a szemed, és ha nem jött be, akkor leveszed.

Ennyike. ;)

2017. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

23.

Pedig hidd el, a haj, ami a legtöbbet nyom egy nő kinézetén. Fodrászként dolgoztam, csodákra képes egy jó haj.

2017. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Nekem is kék szemem van és hozzá természetes sötét barna haj. (szinte már fekete, ki minek látja) A barátomnak a seszínű hajú nők tetszenek és sokszor már én is gondoltam rá, hogy befestetem a hajam szőkére vagy világosabbra. (eddig sosem volt festve) Aztán rájöttem nem éri meg tönkre tenni a gyönyörű hajamat ilyen sztereotípiák miatt. Mindenki fogadja el magát olyannak, amilyen. Lehet neked is jobban állna a sötét haj mert egy jól megválasztott hajszín csodákra képes. De ha Te így vagy szép és így érzed jól magad, ne a pasik kedvéért festesd be, mert az semmit sem fog változtatni az önbizalomhiányos kisugárzásodon. Nem a hajszíned miatt fognak komolyan venni, hanem a jellemed és a kisugárzásod az, ami dominál.
2017. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Az előbb még szép voltam... 😎 Na, de igen, a jó arc közelebb áll hozzám, erre vagyok igazán úgy büszke.

Igen, az önbizalom, ami fontos, és állítólag belülről jön. De, sztem kell az is amit a tükörben látsz. Fura, de sztem külső-belső megelégedettség függvénye. Nem elég a belső..

2017. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"Pedig hidd el, a haj, ami a legtöbbet nyom egy nő kinézetén. Fodrászként dolgoztam, csodákra képes egy jó haj."


Nem tudom... a frizura talán.


De vedd számításba, hogy nincs tökéletes megoldás. Ha lenne, akkor mindenki mondjuk szőke akarna lenni, de én azt látom, hogy mindenki pont az ellenkezője, mint ami (a szőke sötét a sőtét szőke, a göndör és az egyenes ugyanez).


Főként azt gondolom, hogy nem ez nyom a legtöbbet a latba. Nekem alapból a barna nők tetszenek, de az utolsó párom szőke volt. Gyönyörű, egyszerűen nem a hajszíne határozta meg, hanem az intelligenciája.

2017. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

#34. Az öndicséret is belülről jön, azé' büdös. Mondjuk, ha más szagolja nem számít..... :D

30/f

2017. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

#36. Öndicséret?? 😊 Önismeret ill. visszajelzések.

Különben az előbb Te írtad, h jó arc vagyok, akkor tessék szagolgatni! 😜😀

2017. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Az eredeti hajszín lesz a nyerő.
2017. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Drágám,ha nem kamus vagy,akkor klasszikus szőke nő :DDDD

Ismered ezt a viccet?

Szőke nő bemegy az elektronikai szaküzletbe.

-Jó napot,mennyibe kerül ez a tévé.

-Hölgyem,ez egy mikrósütő.

A nő visszatér az üzletbe,barna hajjal,akkor is lemegy ugyanez a szitu.

Visszatér fekete hajjal.

-Jó napot,mennyibe kerül ez a tévé?

-Ja,most már tudom,maga az a szőke nő.

-Honnan tetszett rájönni,hogy eredetileg szőke vagyok?

-Onnan,hogy csak egy szőke nő nézi tévének a mikrósütőt.

2017. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!