Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több sikerem lenne a férfiakná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több sikerem lenne a férfiaknál, ha szőke haj helyett fekete lenne a hajam?

Figyelt kérdés

Kék a szemem, amit szerintem jobban kiemelné ez a hajszín:)

És lehet komolyabban is vennének a férfiak.


2017. júl. 2. 16:41
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tenném. Már ha eredeti szőke vagy. Én igen, és volt fekete hajam. Egy rémálom volt. Nem mehettem ki smink nélkül az utcára, mert vicces lett volna a fekete haj, szőke szemöldök és szempilla kombó :)

Rettentően látszott a lenövés, és a halánték körül napfényben becsillant a szőke pihehaj, ami hamar ledobta a festéket. Ás úgy általában ledobta, itt-ott átütött a szőke napfényben, pedig fodrász festette.

2017. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

A szőke nők csak dugásra jók. A szőke nők régen prostituáltak voltak.


Nos én állandóan ezt hallom:/

2017. júl. 2. 16:59
 13/39 A kérdező kommentje:
Természetes szőke vagyok én is.
2017. júl. 2. 17:00
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Kitől? Nagyitól? Vagy a mai pasik ilyen történelmi vitákba szállnak a hajszínről?
2017. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a kék szem szőke haj kombónál nincs jobb. Kék szemű sötét hajú csajt szerintem még nem is láttam.
2017. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

"A szőke nők csak dugásra jók. A szőke nők régen prostituáltak voltak.


Nos én állandóan ezt hallom:/"


Erre a helyedben úgy reagálnék, hogy megválasztom, hogy kikkel állok szóba, kikkel barátkozom, kiknek hagyom, hogy udvaroljanak, és nem úgy, hogy megváltoztatom a hajszínem.


Hány éves vagy egyébként?

2017. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Nem változna semmi hidd el! Volt már fekete hajam, csak azt értem el vele, hogy öregített és rengeteg macera volt vele, mindenki azt mondta, hogy rettenetesen rosszul állt.

Pedig én is azt hittem, hogy majd kiemeli a szememet, mert milyen jó lesz már a zöld szem és fekete haj kombó.

Aha, nem is foghattam volna mellé jobban...

2017. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a lényeg. Akkor egész hátralevő életed során feketére festethetnéd a hajadat.

Vagy fogadjanak és tetsszél meg valakinek úgy ahogy vagy, vagy i ne,

2017. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

24 vagyok, a nők se nagyon kedvelnek...


Köszönöm a válaszokat, szerintem sem állna jól.:/

2017. júl. 2. 17:06
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

"24 vagyok, a nők se nagyon kedvelnek... "



24 évesen már tudnod kellene önmagadat definiálni, és kezelni az olyan helyzeteket, hogy minden szőke prosti.


Az, hogy nem kedvelnek nem a hajszíneden múlik, amíg ebben keresed a megoldást, addig az csak pótcselekvés ahelyett, hogy arra koncentrálnál, hogy mi az igazi oka (ugyanaz, mint amikor az alacsony férfi azt mondja csak és kizárólag azért nem kell a nőknek, mert alacsony)

2017. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!