Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok, ha észrevennétek, hogy a barátnőtök ezt csinálja a wcben?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk szoktatok egymás előtt is pisilni és azt látjátok, hogy a lány wczés előtt mindig beledob egy kocka wcpapírt és amikor rákérdeztek, hogy miért, azt mondja, hogy ő így szokott áldozni a wc szellemének
2017. júl. 2. 14:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg amúgy is ilyen, akkor meg tudtad mire vállalkoztál....
2017. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy szellemes. Vicces lányka, de nem kell mindent benyalnia.
2017. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Költőnő? ***** válasza:
77%
Hát itt nem a wc szelleme az egyetlen gond sztem :)
2017. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
És ahhoz mit szól a szellem, hogy utána telibe szarja? A kocka papír nem sokat szépít rajta.
2017. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

én idegen helyen szoktam az alsó kifolyású (ahol van a kis "vízszintes" rész a csészében) wc-knél egy kocka papírt dobni szarás előtt az említett vízszintes részre, hogy a kula könnyebben lecsusszanjon mikor lehúzom.

így biztos hogy nem marad rajta kondenzcsík, és nem kell kefével súrolni.

31F

2017. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam de csak azért hogy a kaka ne csobbanjon akkorát hogy elérje a zuhanás kezdetének magassàgàt
2017. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögném. Ha poénból mondja, akkor nincs gond. Ha komolyan gondolja, akkor gyorsan dugnánk párat és hello.
2017. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nálam nem lenne, ilyen visszacsapós-pottyantós wc és eset sem.

Biztosan nem szőke a csaj a tett szerint, ezért inkább örülj, hogy egyikőtöknek több esze van:D

2017. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ha tudtad, most mit csodálkozol? Te szakítottad, szagold.
2017. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
"egyikőtöknek több esze van" Jó, de melyiknek? Mert WC szelleme igenis van, most olvastam. Amúgy Japánoknál hallottam ilyesmit, hogy mindennek szelleme van (valami több millió), az ajtónyikorgásnak is.
2017. júl. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!