Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szinglik és egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szinglik és egyedül élnek, azok Karácsonykor mit csinálnak? Nem magányosak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 18. 13:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%
Én dolgoztam. Majd hazajöttem és aludtam.
2017. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
Bár karácsonykor pont nem voltam szingli.
2017. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, amit bármelyik másik napon. Mi az a karácsony mánia? Azon a napon kötelező magányosnak lenni, a többin viszont tiltott, vagy mi?
2017. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én mindig magányos vagyok
2017. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

De, magányos vagyok karácsonykor, de nem érzem ezt negatív, rossz dolognak.

Azok a legjobb karácsonyaim, amikor meg tudom úszni valami kifogással, hogy a családdal(szülők, nagybácsik/nagynénik, testvérek, unokatestvérek, stb.) töltsem az ünnepeket.

A családos karácsonyt egy hajszának érzem, ami csak kifáraszt.

Szóval nekem kifejezetten jót tesz az a 3-4 nap teljesen egyedül, kikapcsolhatok, pihenhetek, lelassíthatok egy kicsit a meglehetősen hajszolt életemben, elmerülhetek nyugodtan a gondolataimban, kicsit olyan ez nekem, mint elvonulni egy tibeti kolostorba meditálni :D

2017. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy végre egyedül lehetek, távol a családomtól, mert ami otthon karácsonyozás címén ment, szánalmas.


- már napokkal előtte mostohám idegbeteg volt, üvöltött mindenért, tiszta hisztiket lerendezett

- aznap nekiállított takarítattni (előtte két nappal suvickoltuk fel a lakást) velünk, mert "kosz van"

- aztán ment a rinya, hogy neki a konyhában nincs segítsége (ha odamentünk, kizavart, hogy "bénák vagyunk"), és mindent "egyedül kell csinálnia"

- egész három napba az is baj volt, ha hozzánk, jöttek de az is ha mi mentünk, szemtől-szembe meg mindenkivel jópofizott, "deörülökhogyittvagy" és társai, holott a háta közepére nem kívánt senkit


6 év ment el így, szaályosan rosszul voltam már december 20-a táján, mert tudtam, hogy jön az őrültekháza.


28n

2017. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Magányos nem vagyok.Nekem inkább az fájt,amikor olyan munkakörben dolgoztam, ahol Karácsonykor is kellett dolgoznom.Az is közrejátszott,hogy utáltam is azt a munkát.Amugy 24.-én általában bevásárolok, kalácsokat sütök,tévézek, elmegyek a nagymamámhoz.25.-én templom,ebéd, válaszolok a karácsonyii jó kivánságokra,irok azoknak akikre gondolok,esteleg látogatóba megyek.nekem kb.olyan ez a nap is mind a többi,kis különbséggel.
2017. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!