Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szinglik és egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szinglik és egyedül élnek, azok Karácsonykor mit csinálnak? Nem magányosak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 18. 13:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De.
2017. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ok.🙄 És mit csinálnak Karácsonykor?
2017. jún. 18. 13:13
 3/17 anonim ***** válasza:
Tévét nézek.
2017. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
En voltam szingli karácsonykor de mindig a családommal voltam, igazából megpróbáltam a jelenben élni és elfogyasztani anyu finom föztjeit és örülni, hogy még a családommal ünnepelhetek.
2017. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozom. Utána összejövünk a szintén szingli barátokkal és együtt vacsizunk, beszélgetünk. Én nem érzem magam magányosnak.
2017. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
na oké, de mindhárom napra van estére program? 24-25-26?
2017. jún. 18. 13:25
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

én leszarom az ünnepeket, ugyan olyan nap mint a többi.

mellesleg ezt csak a társadalom akarja rákényszeríteni az emberekre, hogy karácsonykor és szilveszterkor "kötelező" ünnepelni és bulizni a párunkkal, mert ez a szokás.

nem érdemes ezen görcsölni, hogy szingliként egyedül karácsonyozol.

én legalábbis teszem.

évek óta mindig úgy alakult, hogy az ünnepekre pár nélkül maradtam, és ennek ellenére csodásan elfoglaltam magam, hasznos tevékenységekkel.

2017. jún. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
A szüleimmel megyek nyaralni.
2017. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pár nélkül könnyű is, család nélkül nehéz.
2017. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

24-én egyedül vagyok itthon. Úgy élem meg, mint egy sima, mezei hétvégét. 25-én általában van programom, a 26 meg megint csak elmegy itthon. Még mindig jobb, mint a feszengős, kínosan mosolygós, púp-a-hátamra karácsonyozás illemből, nemszeretem emberekkel.

Egyelőre jobban hiányzik egy nyaralás, vagy csak egy izgalmas hétvége egy idegen városban valakivel.

2017. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!