Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, változna a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, változna a véleményetek egy srácról, aki kiderül, hogy kopasz?

Figyelt kérdés

E-maileztünk és képcsere is volt, de téli fotók, ahol sapka volt rajtam. Találkozásnál is hideg volt, így akkor is sapkába voltam, szerintem nem is tudja, hogy kopasz vagyok, nem kérdezte én meg nem gondoltam, hogy számít, de most még is ezen parázok :D

Szóval, ha bejön a srác és minden oké vele, de kiderülne, hogy kopasz, hagynátok az egészet? 27/f



2017. jún. 9. 13:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam. Akiről kiderül, hogy kopasz.
2017. jún. 9. 13:38
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nem tetszenek a kopasz férfiak, de ha már több találkozó után is szimpatikus lennél, akkor ez nem választana meg semmit. :)
2017. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, ugyanazon a véleményen vagyok, mint az 1. válaszoló :) Szerintem ezen ne parázz!

22N

2017. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Nálam a kopaszság az egyik olyan dolog amit egyszerűen nem bírok elviselni és elfogadni egy pasin. Taszít, nem tudok mit kezdeni ezzel. Szóval nálam ez nagyon nagy gond lenne, kiábrándulnék azonnal. Volt velem egyébként hogy neten kezdtem el ismerkedni egy fiúval akiről először egy sapkás képet láttam csak és ott tetszett, de miután ismim lett fészen ott láttam róla több képet, kiderült hogy kopasz. Hát rosszul lettem és passzoltam. De vannak lányok akiket nem zavar, talán szerencséd lesz.

Nem értem am miért nem olyan képet küldesz amin nincs rajtad sapka, miért jó félrevezetni valakit aztán meg görcsölni hogy mit szól majd hozzá.

2017. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem történt félrevezetés. Egyszerűen nem gondoltam arra, hogy érdekli az ilyen. Nem szoktam úgy kezdeni, hogy kopasz vagyok, kellek még? :D

Fura nekem, hogy valaki szimpatikus, jól érzed magad vele, de kiderülne valami te elhagynád! Ez elég felszínes viselkedésre vall kedves #4. :D

2017. jún. 9. 14:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Én örülnék nagyon neki :D

nekem meg tetszenek a kopaszok is nagyon, ezen szerintem ne parázz, az arcodat látta, az alakodat is, tehát a kiállásodat, látta a kisugárzásodat, szóval ha eddig jónak érzed a dolgot nála, akkor nyugi :)

2017. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom mit paráznak a kopasz férfiak ezen. Rajtuk kívül senkit nem érdekel/zavar. Maximum meglepődnék.

Én mint nő ezt egyfajta férfi tulajdonságnak tartom, és az ismerős hölgyek is. Szóval nem azt mondom, hogy ez extra férfias, hanem hogy csupán egy(etlen) tulajdonság a többi között.

Soha nem hallottam olyat, hogy nők cikizve mondták volna egy hapsiról, hogy "az a kopasz", vagy "hűűű, ez kopaaasz, pfúúj".

De lehet, csak jó társaságom volt egész életemben.. :D

Jahh, apám is kopasz volt, már amikor születtem rég. Egész életében ezen rugózott, aztán közben a kutyát nem zavarta, és nem is érdekelte.

Van egy ismerősöm, egy ép foga sincs, de folyton sapkát hord, hogy ne lássák, hogy ő kopaszodik. Bezzeg a szájhigénia az le van szarva..

Agyrém...

44/n

igen, én :D

2017. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Estádio de Felchút ***** válasza:

Pff a kopasz férfiak full rondák és gázak.


Oh wait, ba**od, nem is...


[link]

2017. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igaz, pont úgy nézek ki mint The Rock :D
2017. jún. 9. 20:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, max. meglepődik.


Az én párom is kopasz, pedig úgy voltam, hogy kopaszok, fúúúj, de nem érdekel, mert szép a szeme, a mosolya, intelligens és most hogy nincs csigás haja, ki nem szarja le.


28n

2017. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!