Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dilemma; Ti álltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dilemma; Ti álltatok már bosszút az exen? Megérte, megnyugodtatok tőle?

Figyelt kérdés

A szitu a következő:

Exem, akivel elég csúnyán mentünk szét, pár napja a google play-en elkezdett a hitelkártyámmal mindenféle hülyeségekre előfizetgetni, pl. faceapp, amiről megtudtam, hogy valami selfie manipulálgató app, meg lehet vele fiatalítani magad, meg ilyen hülyeségek.

Onnan tudom, hogy ő volt, hogy én már 1 éve, a szakításunk óta nem használom semmire a hitelkártyámat, viszont amikor még együtt voltunk, a google play-en az én kártyámmal fizetett egy párszor, én hülye megadtam neki anno a kártya adatokat.

Persze írtam neki, hogy mi ez, és ha ő volt, akkor fejezze be, természetesen nem reagált semmit az email-emre, viszont a fészbukjáról rögtön eltüntette a képet, amit ezzel a faceapp-al csinált.

Na most, pénzügyileg eléggé lehúzott a nő az együttélésünk során, szóval nagyon be voltam rá rágva, nehezen tudtam félretenni a bosszúvágyamat. És most meg jön ez, hogy megint az én pénzemen élősködik.


Legszívesebben feljelenteném a rendőrségen, mert nagyon nem szívesen hagynám annyiban, hogy megint meglopott, már azt is nehezen bírtam lenyelni, hogy a szakításunkkor is megrövidített egy elég komoly pénzösszeggel.

Viszont nem akarok egy csomó időt elcseszni arra, hogy kihallgatásokra járok, meg stb.

És nem tudom, hogy az eszemre hallgassak-e, és csak simán tiltassam le a kártyát, aztán emésszem magam, vagy az érzelmeimre hallgassak, és jelentsem fel, viszont akkor a saját életemet is megnehezítem a sok rendőrségre járkálással meg papírmunkával?


2017. jún. 6. 17:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Az összeg nem komoly, de ugye új kártyákat kell csináltatnom, ami már 23 rugóba kerül, mert nem lejárat miatti csere van.

Plusz most nem tudok kártyával hozzáférni a pénzemhez vagy 2 hétig.

2017. jún. 6. 19:12
 12/14 anonim ***** válasza:

"ami már 23 rugóba kerül"


ELhiszem, hogy nagyon pipa vagy, de te is tehetsz róla.

Nem éri meg. Nem csak időben nem, pénzben sem. A szakítás nem jogi kategória, könnyen bíróságon folytathatjátok, ha csaj olyan alkat, és az ügyvéd többe fog kerülni jóval.


Azt már csak halkan kérdeztem meg, hogy ha 1 évig nem használtad a kártyád, akkor most ez a 2 hét annyira kardinális kérdés? Ha kell valamiértz a pénz, vedd fel a bankban.

2017. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mert a hitelkártyám az, amit nem használtam, a betéti kártyámat, ami a folyószámlához jár, azt rendszeresen használom. És sajnos jó eséllyel annak az adatait is tudja, szóval muszáj voltam azt is lecserélni.


És itt nem feltétlenül arról a kis összegről van szó, hanem hogy milyen rohadtul pofátlan húzás ez a részéről, rohadtul megérdemelné, hogy bosszút álljak rajta.

2017. jún. 6. 19:58
 14/14 anonim ***** válasza:

Nézd, akkor jelentsd fel, de magad írtad, nem akarod ezzel terhelni az életed.

DÖntsd el, mit akarsz :) Amúgy megérdemelné, és nőként írom.

2017. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!