Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok van/volt már lábimádó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van/volt már lábimádó párotok? Hogy álltatok hozzá a dologhoz?

Figyelt kérdés
Tetszett vagy nem, benne voltatok és élveztétek vagy csak elviseltétek?
2017. ápr. 21. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Volt egy srác, akivel ismerkedtem neten, normálisnak, értelmesnek tűnt, aztán elkezdte kérni, hogy küldjek fotót a talpamról. Mondom, mi az isten. Persze kiderült, hogy ilyen lábimádó. Nem randiztam vele, ijesztő volt, hogy ismkerkedés elején már ilyeneket kért
2017. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Ismerkedtem egy sráccal,randizgattunk,minden rendben ment. Aztán amikor ágyba kerültünk kiderült a turpisság. Ott hagytam,mindenhonnan letiltottam és többet nem találkoztunk.
2017. ápr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, és nem is örülnék neki.
2017. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Mit értesz lábimádás alatt?

Nekem max annyiban kimerül a dolog, hogy szeretem nézni, simogatni, csókolgatni meg nyalni.

Volt már jó pár nővel dolgom, szinte mindnek feküdt.

Ha viszont talpakat akarsz dugni, az első randin, akkor lehetsz bajban.

Ahogy az is igaz, hogy valszeg az első 3 válaszolónak tuti csúnya vagy ápolatlan a lábfeje. :D

2017. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked meg tuti 8 centis a farkad kedves utolsó :D 3 hetente járok pedikűröshöz,nincsenek bütykeim vagy kalapácsujjam, szerencsére izzadós sem vagyok, úgyhogy bocs de semmi baja a lábamnak. Egyszerűen ha valaki a lábakra gerjed az rémisztő és taszító. Pont mint a hónalj nyalogatók,kakiszexelők és társaik. Oké szeresse,de akkor én őt nem fogom.
2017. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Párom az. Imádom, ha fogdossa, nyalogatja stb...
2017. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
micsoda szánalmas nők is vanak:)
2017. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!