Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy pasit (18)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy pasit (18) finoman visszautasítani?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszem neki, eleinte ő is nekem, csak közben beleszerettem a barátjába. Ő még mindig udvarol (a barátja nem tudja, hogy bejön nekem, még csak flörtölgetünk, nem vagyunk együtt)tehát valahogy el kéne mondanom neki, hogy nincs esélye. Nagyon rendes fiú, tényleg a lányok álma, csak nem hozzám való. Nem szeretném megbántani, de valahogy el kell "küldenem"
2010. máj. 17. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
legyünk csak barátok.ebből érteni fogja.
2010. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beszelgess vele el 4 szem kozt,es mond meg hogy mi a helyzet.(De ha nagyon szeret akkor valoszinu hogy ugy sem adja fel)

18/F

2010. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan rossz érzés, hogy bántom őt, mert nagyon szeretem csak nem úgy... Meg lehet ezt oldani tapintatosan? Ugye?
2010. máj. 17. 19:50
 4/10 anonim ***** válasza:

Remélem téged meg a barátja fog elutasítani.


Mondd azt neki egyszer, hogy te vagy az egyik legjobb barátom. A srácok ebből mindig venni szokták az adást.

2010. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos rossz hírem van. A srác nagyon össze fog zuhanni, mert pont a haverjába :S Legyél vele nagyon óvatos, és ne rögtön vesd rá magad a spanjára a nem akarod megforgatni a kést(ami az ő szemszögéből a hátában lenne.) :S :S 18/f
2010. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem dehogy, a barát egyenlőre mindenképp tabu, amig csillapodnak a dolgok. Én remélem nem fog visszautasítani, de kösz a jókívánságot. Elég régóra fűz engem ő is, szóval az, hogy visszautasít ki van zárva.
2010. máj. 17. 19:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor legalább abba gondolj bele, hogy milyen lenne, miután összejöttél a legjobb barátjával.


El sem tudom képzelni, még csak feltételezés szintjén is nehezen, hogy mi lenne, ha a barátnőm, a lány akit szeretek, beleszeretne a legjobb barátomba, az pedig viszonozná.


Egyszerre veszíteném el a talán a két hozzám legközelebb álló embert. Fel sem bírom fogni milyen sokk lenne, és hihetetlenül rossz.

2010. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki egyszerűen, hogy nem érdeklődsz már úgy felé, mint régebben. Nem kell barátot "gyártanod" belőle, és azt sem kell mondanod, hogy talál nálad sokkal jobbat, akivel boldog lesz. Ezek mind sablonosak és csak a sajnálat szűrhető le belőlük.

21/F

2010. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En egy pont ilyen helyzetben voltam es nekem senm sikerult kimaszni belole. en megmondtam a sracnak hogy en csak baartilag nezek ra mert igazan szerettem baratilag deh semi tobb...o meg bevalalta hogy legyunk baartok deh nem volt jo mert ahanyszor oszejottem valakivel ha elmondtam neki akkor feltekeny volt ha meg nem es mastol tudta meg akkor meg megharagudott ram es nekem kelet konyorognom...en is smaciztam a legjobb baratjaval elotte amit meg is bantam es 100%-osan aterzem h mit erezhetett mert velem is megcsinaltak most a napokban ezt es szar erzes...remelem tudtam segiteni...
2010. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm, a dolog megoldódni látszik, mert egy hónap múlva elköltözöm nagyon messzire, szóval nem csinálok több zűrt. Csak nekem lesz rossz, de majd megszokom...
2010. máj. 19. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!