Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy az egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy az egyetemista lányok nem szívesen jönnek össze olyan srácokkal akik nem egyetemisták vagy nincs felsőfokú végzettségük?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 21:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

De ez az alap. Nézd, nekem nincs kisebbségi komplexusom, a sulit én cseréltem munkára, 2 idegen nyelven korrektül beszélek illetve valamelyest kínaiul is :) , több diplomás beosztottam van saját vállalkozásban, tehát nem érzem magam kisebbseginek hiszen tudok annyit mint egy átlagos diplomas. De. Randiztam en is régebben és nem véletlen hogy nem diplomás a párom, megkaptam én is hogy ha beiratkozom az egyetemre akkor kapok széles latokort, így én nem kaptam mert fosulis voltam és azt se jártam ki. Gyakorlatilag konstansan éreztem hogy alsóbbrendű lenykent vagyok kezelve.

Szóval hidd el, ez a komplexus sok embernél nem kitalaciobol fakad.

Az már más kérdés, hogy az emberseget ratermettseget, eletkepesseget nem adjak a diplomához.

2017. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A legrosszabb ***** válasza:
Igaz.
2017. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
35%

10es vagyok

Egyetértek a 9essel, és még annyit tennék hozzá,hogy bár én is egyetemre járok,de a diploma sok szempontból inkább beskatulyáz az életben..pl kikerülsz az egyetemről, lecsap rád egy multi cég,és egy életre bennragadsz a mókuskerékben,ha nem vagy talpraesett, rugalmas, törtető, és nem használod ki a lehetőségeidet.. ezek a tulajdonságok jellemzőek a legtöbb befutott vállalkozóra (és más foglalkozású emberre is),és közülük nem mindnek van paírja.. Lagzi Lajcsi, Klapka György, Győzike, Berki Krisztián, Habony Árpád, Mészáros Lőrinc, csak egy pár név akik a kapcsolati tőkéjüknek, vagy leleményességüknek köszönhetően kerültek nagyon magasra (húú,előre bocsánatot kérek a nevek miatt,biztos le leszek pontozva,de egyserűen muszáj vagyok érzékeltetni hogy a papír még közel sem minden)

2017. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, viszont egyetemistákkal fognak összejönni. Azért, mert velük vannak egy társaságban az egyetemen, kollégiumban, buliban stb.
2017. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%

#13

Mondjuk Lagzi Lajcsi trombita szakon végzett a konzervatóriumban, de ne zavarjon.


Nem az, hogy nem szívesen jönnek össze nem egyetemistákkal, hanem míg oda járnak, zömükben egyetemista srácokkal lógnak, olyan környezetben forognak. Nekem mondjuk még sose volt egyetemet végzett párom, vagy olyan, amelyik felsőoktatási intézményt látogatott volna, de pl a mostani egymaga értelmesebb, mint a sok csicska diplomás nyálverő együttvéve. Mikor főiskolára jártam, hu, mennyi beképzelt pööccsel voltam körülvéve, engem kifejezetten taszítottak.

2017. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
15ös, igen de ez még önmagában semmit nem jelent..azzal a végzettséggel elmehetett volna a többi x 100 trombita szakon végzettel,ő mégis inkább egyéniség lett.. megcsinálta a szerencséjét..
2017. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

Szopás az ilyen lányoknak, mert aki elvégezte a mérnökit 10 éve és 1 misi a nettója s3m egyetemista már ;)

30/f

2017. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
#17 Felhívnám a figyelmed a "vagy" utáni részre.
2017. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a diplomás lány elsösorban diplomás párt keres.

Viszont fordítva nem feltétlen van így. Van egy férfi ismerősöm, aki nagyon inteligens tanult ember, több diplomával menő állással. Ő kijelentette, hogy neki nem kell okos lány, hanem butácska aki viszont szereti őt és akit tud irányítani. Egy ilyen tanult embernek nem vita partner kell, hanem egy csodálló. Persze ezzel lehet vitatkozni, de tény hogy a jelenlegi barátnője OKJ-val rendelkezik csupán, de igazán szerethető teremtés. Tény h sok mindenről fogalma sincs, de megadja az otthon melegét amire a férfinak szüksége van.


A nők viszont szeretnek felnézni a párjukra. Persze a diplomás ember emberileg nem különbözik mástól. Viszont a diplomának súllya van, az is jellemző vonás, ami elárul pár dolgot. Illetve a legtöbb pasi se tudja elviselni, ha magasabb beosztásban dolgozik a párja mint ő.

Bár most, hogy belegondolok nem az számít h milyen végzettsége van,hanem h milyen szinten, milyne munkakörbendolgozik

2017. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#18 sssshhhhhhh. 60%-ra gyúrok, csak gondoltam megpróbálom ;)

30/f

2017. máj. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!