Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy az egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy az egyetemista lányok nem szívesen jönnek össze olyan srácokkal akik nem egyetemisták vagy nincs felsőfokú végzettségük?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 21:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%

Nálam speciell nem így van, de lehet hpgy sok lány, aki egyetemet végez, elvárja, hogy a párja is hasonló végzettségű legyen.

Nekem fontosabb, hogy a párom, bármilyen végzettsége is van, biztos állást szerezzen. Na meg persze legyen normális értelmes.

2017. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
51%

Jártam olyan pasival, de tény, hogy mostmár inkább egyetemisták között válogatok(mert miért ne?).

21L egyetemista

2017. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%
Esetemben igaz. Nem akarom fölöslegesen kockáztatni, hogy engem szekál a kisebbrendűségi érzése miatt vagy amiatt, hogy ki keres többet és miért. Volt már ilyenben részem és egy porcikám sem kívánja még egyszer.
2017. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudok általánosan nyilatkozni mindenki nevében, csak a magaméban, de esetemben igaz az állítás.
2017. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%
Javarészt igaz. Másik kaszt. De diplomások között is vannak kasztok.
2017. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
20%
Dehogy. Az egyetemista csajok is ugynaolyan felszínesek, mint a többi. Nem a végzettség számít, hanem az ecset haj, az izmos kar, meg a slusszkulcs.
2017. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
22:22 Ecset haj az tinikorban menő, nem azért de én egy ilyet sem láttam még az egyetemen, pedig már 5 éve oda járok. Sem azt, hogy bárki is kocsival járkálni. Ezt a mániákus kisebbbségi komplexust szerintem kezeltetned kéne
2017. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%

Két főiskolán végeztem el két különböző szakot, van diplomám, párom meg először biztonsági őr volt, most tesco-ban árufeltöltő. Nem járt főiskolára.

4 éve boldog párkapcsolatban élünk.

Nem az iskolai végzettség a meghatározó, hanem az emberi értékek, amiket nem az iskolapadban szerzel meg!


Miért kell minden IQ-bajnok éretlen kisfiúnak a felszínes p..csákból kiindulni? Nem az az alap, fogjátok már fel végre!

2017. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
26%
#3 haha, jót nevettem ezen. Attól senki nem lesz több hogy főiskolát, egyetemet végzett, ettől nem lesz kisebbrendűségi érzése senkinek, hacsak nem instabil személyiség, és sikerül ráerőltetned, hogy szart se ér diploma nélkül(bocsi, azért kötekedek, mert a szöveged kicsit arra reflektál, hogy akinek nincs diplomája annak kisebbrendűségi problémái vannak a diplomás egyedekhez mérten).:D Lehet találkozni bőven agyhalott diplomásokkal is, még a tanári karból is van csomó ilyen, akik bár racionálisan lehet tudnak egyet s mást, de emocionálisan aligha értenek akármihez is, és puffognak tanárként mint egy 10 éves, és leállnak vitatkozni meg péniszt méregetni a diákokkal.:)
2017. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nem fiúkhoz szól a kérdés,de én pl sosem azt nézem egy lánynál hogy milyen végzettsége van, vagy hogy mennyi papírt bír felmutatni (sőt,kifejezetten taszítanak a karrierista lányok,ahogy btw a legtöbb fiút is)..persze nyilván fontos valamenyire,de szerintem egyáltalán nem fő szempont..de hát,ízlések és pofonok :)
2017. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!