Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem lennétek kíváncsiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem lennétek kíváncsiak arra, hogy az itt írogató felhasználók hogy néznek ki?

Figyelt kérdés

Vajon tényleg vannak itt jóképű pasik és szép csajok?

Ki az, akiről lehet tudni, hogy szép vagy csúnya?


2017. máj. 4. 20:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem ismerkedni/társkeresni járok ide, hanem - tőlem telhetően - segíteni.

(És persze szórakozni, néhanap pedig trollkodni.)

2017. máj. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Engem érdekel. Főleg azért, mert baromi viccesnek tartom, hogy sokan úgy, hogy egy büdös szót nem tudnak arról, hogy nézek ki, írtak nekem a régebbi accountomra, hogy hú, de jó lenne dugni meg ismerkedne. Vhogy sztem a pasik azt akarják hinni minden ideíró csajra, hogy egy 10/10-es csaj szomszédlánynak álcázva :D. Ugyanattól a pasitól kaptam olyat is, hogy biztos szép vagyok, de aztán egy kérdéshez odaírtam, hogy túlsúlyos vagyok, akkor meg jött a privát, hogy fujjdeigénytelen.


Én leginkább arra lennék kíváncsi, hogy:

1) tényleg a kérdező képei vannak-e a "hogy nézek ki?" kérdéseknél, vagy vkit próbál befeketíteni / megerősíteni, hogy elég jól néz ki a csaj v. pasi, akire hajt

2) aki magáról azt írja, mennyire szép / jóképű, az tényleg az-e

3) aki magáról azt írja, ronda, az tényleg ronda-e, vagy csak önbizalomhiányos, vagy lehetne belőle sokkal jobb is, ha nem tojna bele az igényességbe

4) plusz azért, akármennyire is egy párkapcsolatban a belsőnek kell dominálnia, kíváncsi lennék, hogy egy párkapcsolati problémás kérdésben hogy néz ki a kérdező és a párja, mert annak is lehet köze a dologhoz

2017. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én elmondom, hogy nézek ki: elég duci, hosszú barnahajú, szemüveges, félénkebb, mosolygós lány vagyok. Szeretek néha nőiesebben öltözni, de inkább visszafogott ruhákat hordok. Imádok olvasni, vérbeli könyvmoly vagyok, egyetemre járok, érdekelnek a természettudományok és a művészetek. Élőben soha nem volt sikerem ismerkedés terén, mindkét eddigi páromat interneten ismertem meg.
2017. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
22 vagyok: Meg van pár híres/hírhedt felhasználó is, akit már névről megismerek, rájuk kíváncsi lennék. Vagy pl. a micisapkás srácra meg a húsos-csontos hölgyre (ha vkinek rémlik ez a 2 legendás poszt)... már csak azért is, hogy mennyire kamu :D.
2017. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Moonlight Runner-re, Turcsyra, Költőnőre én is kíváncsi lennék.
2017. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!