Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon szimplán általánosítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szimplán általánosítás lenne az itteni felhasználók állításai a nőkről vagy lehet van igazság benne?

Figyelt kérdés

Az itteni felhasználók nagy egyetértéssel mondogatják, hogy a nőknek a külső és a pénz az első.

Ha okos, kedves, empatikus, önzetlen, figyelmes vagy azt a kutyát sem fogja érdekelni.

Vajon igaz ez vagy csak egy általánosítás lenne?


2016. jan. 9. 22:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Általánosítás.
2016. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Általánosítás. Ők nem találnak hosszú ideig párt és könnyebb a másikat hibáztatni.

Vannak normális nők is. Meg férfiak is.

2016. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

jajj ne már...ide az életképtelen örök szűz fiúcskák válaszolgatnak, akik a saját tutyimutyi szerencsétlenségük miatt frusztrált örök nőgyűlölők lettek.

ez egy vicc oldal :D

amúgy az sem százas aki a gyakoris válaszok alapján éli az életét :D

2016. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Mert azok a ledves, empatikus, stb. fiúk akiknek sikerült barátnőt találniuk, azok nem ezen az oldalon lógnak.


Az tény, hogy vannak ilyen nők is, de én tudom magamról, hogy nem ilyen vagyok, és nagyon sok lányt ismerek, aki szintén nem ilyen

2016. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
én csak azt írom le amit aktív 3 év társkeresés alatt tapasztaltam aztán rögtön jön a piros kéz ...
2016. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%

Elég sok tapasztalattal mondom... van benne általánosítás, de sajnos nagyon kevés a kivétel.


3 dolog számít leginkább:

1. jó megjelenés

2. sok pénz

3. belső értékek


Nagyjából ez a sorrend is. Aki jól néz ki, mindegy milyen hülye vagy hogy nincs sok pénze, akkor is van valakije. Hogy milyen minőségű kapcsolat az egy más kérdés.

Ha van pénzed, majdnem mindegy hogy nézel ki, a belső senkit nem érdekel. (akit a pénzed érdekel)


Ha normális vagy és tisztelettel bánsz a nőkkel, kedves, okos, érdeklődő... nagyon kevés van akinek ez önmagában elég. Kell mellé a jó külső vagy a pénz. Nem azt mondom, hogy ez kőbe van vésve de sajnos nagyon kevés a kivétel. Én kettőt találtam egész életemben. Egyik a barátnőm volt.


Napjainkban viszont egyre romlik az arány. Sajnos a média kimossa az agyakat és üres életek, üres fejek, teli zsebekkel...


26F

2016. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
5. És nem lehet hogy valami más lehet benned a hiba. Mert én aztán tök csóro vagyok és még túlsúlyos csúnya is.mégis tálaltam mindig átlagos csinos nőket
2016. jan. 9. 23:14
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Akinek volt szerencséje ezeknek az "úriembereknek" a privát üzeneteihez, az tudja, hogy nőgyűlőlő, visszataszító, trágár "férfiakról" van szó.
2016. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Az itteni felhasználók egy része, különösen olyan srácok, akiknek nem nagyon megy az ismerkedés, nagyon könnyen megenged magának ilyen típusú általánosításokat, akár komolyan gondolják, akár csak viccből. Természetesen akad olyan ember, akire igaz, de ezek a srácok megfeledkeznek arról, hogy az emberek sokfélék, és így nem lep meg, hogy kevésbé sikeresek.
2016. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%

#3

Te vagy egy vicc, nagyon sok hasznos választ kaptam már itt a gyakorin, na persze, azt nem az ilyen :D:D:D -s gyökerek írják, mint te.


Kérdező:

Nyilván akik ezt írják, azok láttak és tapasztaltak dolgokat már az életben. Én is sok nővel találkoztam már akinél a külső és a pénz volt az első és más nem is számított.

Emiatt persze nem kell minden nőt leírni, akik ezeket írják, azok ilyen nőkkel találkoztak. Sok ilyen eset után pedig könnyen általánosít az ember.


Szerencsére bármerre jártam, mindig találtam, kedves, rendes, normális nőket, noha számuk elenyésző volt.

2016. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!