Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon szimplán általánosítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szimplán általánosítás lenne az itteni felhasználók állításai a nőkről vagy lehet van igazság benne?

Figyelt kérdés

Az itteni felhasználók nagy egyetértéssel mondogatják, hogy a nőknek a külső és a pénz az első.

Ha okos, kedves, empatikus, önzetlen, figyelmes vagy azt a kutyát sem fogja érdekelni.

Vajon igaz ez vagy csak egy általánosítás lenne?


2016. jan. 9. 22:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%

#7

Az életben a szerencse is közrejátszik, én speciel peches voltam, mert főleg agyatlan, pénzéhes nőkkel hozott össze a sors, az értelmese pedig többéves kapcsolatban volt.

Örülök annak, hogy te több sikerrel jártál.


#8

Leveleztem már sok nővel és semmi ilyesmi nem volt, volt, akivel még találkoztam is. Szóval légy szíves ne általánosíts.

2016. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

Akinek nem inge...

Nem is értem miért reagáltál rá, ha nem rólad írtam :)

2016. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
Én láttam pár gyakoris magánlevelezést facebookon és nagyon durva volt!
2016. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
14%

örülök kedves #10, hogy ilyen hatalmas sikereket értél el itt a gyakorin :)

legyen ilyen szerencsés a 2016-os éved is, tele hasznosabbnál hasznosabb válaszokkal, hogy fürödhess a jól megérdemelt gyikes tanácsokban.

te művelt intelligens emberi lény :) :) :) :) :)

2016. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%

Általánosítás.

Én tudom, hogy különböző emberek különböző tapasztalatokkal rendelkeznek és tud torzítani a megítélésen az, ha vkit sok sérelem ér, de az semmi esetre se helyes hozzáállás szerintem, ha minden nőt egy kalap alá véve gyűlölködnek. Ebből nem profitál senki.

2016. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
8%

#12

Nem írtad, oda, hogy tisztelet a kivételnek, más szóval mindenkit egy kalap alá vettél, ezért írtam.


#14

Milyen sikereket értem el itt a gyakorin? Mesélj már erről, légy szíves.

Egyébként csak, hogy tudj róla vannak itt más kategóriák is.

Neked pedig kellemes trollkodást kívánok 2016-ban is, ahogy látom ennél többre nem vagy képes, pont az ilyenek miatt válik használhatatlanná a fórum, mint te.

2016. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem általánosítás, hanem mosakodás és ferdítés.

Nekem személyesen is vannak olyan ismerőseim, akik hasonlóképp vélekednek a nőkről. Íme az én általánosításom: ezek a fiúk kivétel nélkül azt hiszik, hogy ők okosak, kedvesek, empatikusak, figyelmesek, önzetlenek, stb... de a valóság az, hogy ezek a fiúk általában hihetetlenül önzők és rosszindulatúak, ráadásul általában korlátoltak és szűklátókörűek.

Azt a tényt, hogy az emberek többsége egyébként talál párt, és a párok nagy részénél szó nincs arról, hogy dúsgazdag Adoniszok szedtek volna össze pénzéhes libákat, egyszerűen figyelmen kívül hagyják. Pedig ha őszinték vagyunk: ez a valóság.

2016. jan. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
33%

A teljes valóság ez,amit a kérdésben leírtál sajnos,elhihetitek senki nem jókedvéből írja ide ezeket,de ha csak ezt tapasztaljuk a való életben,és nem találkozunk még kivétellel sem,úgy mi mást lehetne gondolni?!

24/F

2016. jan. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 wiWell ***** válasza:
35%

Szerintem elég kemény általánosítás, én nem ezt látom magam korul.

Itt a gyakorin az az általános vélemény, hogy vagy nagyon jól kell kinéznie a srácnak, vagy pedig a csúnyaság faktorával egyenesen arányosan kell kompenzálnia pénzzel esetleg kocsival.

Ha belegondoltok, mit érek azzal, hogy egy pasi jól néz ki? Az még semmi. Esetleg kicsit vonz, de nem jonnék ossze vele. Az meg, hogy valakinek sok pénze van, az milyen csajokat vonz szerintetek? Olyanokat akik egyedul teljesen életképtelenek és mindig rá lesznek szorulva, hogy valaki eltartsa oket. Komolyan ez kell nektek?

2016. jan. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!