Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben elvárhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben elvárhatom mindig, hogy a pasi fizesse a kajámat?

Figyelt kérdés

Nemrég óta találkozgatok csak ezzel a férfival, de elég messze lakunk egymástól, kb 150 km-re. Első alkalommal ő jött hozzám, utána viszont én hozzá, mert ő egyedül lakik, míg én albérletben lakótársakkal.


Ugye a vonatra így elég sok pénzt kell költenem. Amikor nála voltam, általában azt ettük, ami otthon volt/ő készített, viszont egyszer elmentünk kajálni.


Felajánlottam, hogy fizetem a részem, és ő el is fogadta, és hagyta, hogy fizessek. Viszont szerintem nem valami szép tőle, mivel én már sok pénzt költöttem a vonatra, hogy odautazzam hozzá, meg ráadásul időben is sok. Szóval úgy gondolom elvárható lenne, hogy fizesse a kajámat, miközben nála vagyok.


2017. máj. 1. 16:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
* Amúgy különben te szexelni jársz hozzá ? rövid ismeretség esetében akkor szokták felajánlani hogy kifizetik az utazás költségeit.
2017. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Ha én meginvitálok valakit magamhoz akkor nálam terülj terülj asztalkám van. Ha valakit elhívok/meghívok kajálni egy büfébe vagy étterembe akkor én állom a számlát.

Abból amit itt leírtál már ki is mutatta a foga fehérjét ez az ipse, hát nem egy dzsentlimen az biztos."


És ha a nő azt mondja, hogy ő akarja fizetni a saját részét, akkor gondolom megvered...


Manapság rengeteg nő nem hagyja, hogy fizess helyette, mert nem akarják úgy érezni, hogy jönnek neked valamivel. Ahogy korábban mondtam ilyen szituban nincs szánalmasabb, mint amikor összevesztek a pincér előtt a számlán

2017. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
az adott csajjal lefixáltam a talit....én utaztam hozzá, ott városon belül kellett utazni...arra is meghívtam....kajára naná....utána fagyira naná....persze nem lett belőle semmi mert mindketten jobbra számítottunk. arra célzok hogy nem állt fel a farkam a csaj látványától de meg se fordult a fejemben hogy"ennyit nem érsz" mivel van egy úgymond szokás hogy a férfi biztosítja a pénzt paripát fegyvert....szerintetek miért a férfi az idősebb hagyományosan? mert a nők akkor házasodtak régen mikor nők lettek azaz felnőttek, a férfi meg akkor amikor már letett valami egzisztenciát az asztalra
2017. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!