Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben elvárhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben elvárhatom mindig, hogy a pasi fizesse a kajámat?

Figyelt kérdés

Nemrég óta találkozgatok csak ezzel a férfival, de elég messze lakunk egymástól, kb 150 km-re. Első alkalommal ő jött hozzám, utána viszont én hozzá, mert ő egyedül lakik, míg én albérletben lakótársakkal.


Ugye a vonatra így elég sok pénzt kell költenem. Amikor nála voltam, általában azt ettük, ami otthon volt/ő készített, viszont egyszer elmentünk kajálni.


Felajánlottam, hogy fizetem a részem, és ő el is fogadta, és hagyta, hogy fizessek. Viszont szerintem nem valami szép tőle, mivel én már sok pénzt költöttem a vonatra, hogy odautazzam hozzá, meg ráadásul időben is sok. Szóval úgy gondolom elvárható lenne, hogy fizesse a kajámat, miközben nála vagyok.


2017. máj. 1. 16:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Arany középút lenne a legjobb.

Aki fizet útra, az nem költ ételre és fordítva.

Így igazságos lenne.


Mellesleg, ha felajánlja, hogy fizeti a vonatod felét, és te nemet mondasz... azért ne őt hibáztasd. Ki kellett volna nyitnod a szádat. Mi meghallgatunk, meg minden, de egyikünk sem a barátod. Nem oldhatjuk meg helyetted a problémát.

2017. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vagyok anyagias. Ha ugyanabban a városban élnénk, akkor nem okozna gondot, hogy fizessem a saját kajámat. De így, hogy ennyi pénzt elköltök vonatjegyre (nagyon drága ám a vonat), szerintem elvárható lenne, hogy a pasi akkor legalább meghívjon enni. Amúgy is szerintem úgy illik, hogy ha valakinél vendégségben vagyok, akkor ő adja a kaját.


És oké, hogy felajánlottam, hogy a kajáldában én fizetek, mert úgy illik, hogy felajánlom, viszont úgy is illik, hogy a férfi meg nem fogadja el a felajánlást. Főleg, hogy amúgy az ő ötlete volt, hogy menjünk kajáldába, nekem amúgy jó lett volna az a kaja is, amit ő készít.

2017. máj. 1. 17:16
 13/23 anonim ***** válasza:
10%
Majd megoldódik a kérdés magától is. A távkapcsolatok úgysem működnek.
2017. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az,hogy sok nő elvárja,hogy ki legyen találva a gondolata? Miért nem vele beszélted meg akkor és ott? Ráadásul visszautasítod amit fizetni akar aztán meg panaszkodsz!

Engem is vendégségbe hívott a volt párom,aztán meg számonkért mert később kitalálta fizessek már a rezsit is arra a 2 hétre míg ott voltam ne csak a kajarészt és,hogy mit képzelek én!? Hát azt bakker,hogy arról volt szó vendégségbe megyek és mondtad nem kérsz a reszibe!! Miért van ennyi agyatlan hülye ember a világon?

2017. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%
Az első pár randin egy normális férfi eleve fizeti a kaját. Aztán a sokadiknál, már lehet cserélni, de osztozkodni elég gáz, olyan mintha csak haverok lennétek. Szerintem nem szerelmes beléd, az igen valószínű.
2017. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Költőnő? ***** válasza:
79%
Nem elvárható. Ha aránytalannak érted a kiadásokat, akkor szépen kinyitod a kis szád és nem játszod a mártírt.
2017. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan, lemaradtam valamiről, mióta nincs párkapcsolatom? Betiltották a párkapcsolaton belüli kommunikációt a CEU-val együtt?


Mert még nem is olyan régen az ilyesmit megbeszéltem a párommal, nem pedig vad idegeneknek puffogtam, most meg az egész GYK azzal van tele, hogy mindenki a párjára fröcsög, pedig csak annyit kellene mondania: Te drágám, nem lehetne...

2017. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy azt felajánlotta, hogy fizeti a vonatjegy felét. De azt mondtam neki, hogy nem kell, aztán nem erősködött. De gondoltam akkor cserébe, amíg nála vagyok, akkor legalább kajára ne kelljen fizetnem."


Szóval előbb nem fogadod el, hogy kifizesse a vonatjegy felét, majd felajánlod, hogy kifizeted a kajádat is... szerinted milyen férfi fogja ráderőltetni, hogy de márpedig itt ő fizet akkor is? Még megkapná, hogy elnyom téged. Ő felnőttként viselkedett és kinyitotta a száját, te pedig elvártad, hogy találja ki a viselkedésednek ellentmondó gondolatod. Legközelebb próbálkozz következetességgel.

2017. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Felajanlotta, hogy fizeti a vonatjegy felet, NEKED nem kellett.

TE ajanlottad fel hogy fizeted a reszed, elfogadta.


problem?


Ha csoro vagy akkor elfogadhattad volna a jegy felet, vagy nem ajanlod fel h fizetsz..

2017. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
13%

Ha én meginvitálok valakit magamhoz akkor nálam terülj terülj asztalkám van. Ha valakit elhívok/meghívok kajálni egy büfébe vagy étterembe akkor én állom a számlát.

Abból amit itt leírtál már ki is mutatta a foga fehérjét ez az ipse, hát nem egy dzsentlimen az biztos.

2017. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!