Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben elvárhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben elvárhatom mindig, hogy a pasi fizesse a kajámat?

Figyelt kérdés

Nemrég óta találkozgatok csak ezzel a férfival, de elég messze lakunk egymástól, kb 150 km-re. Első alkalommal ő jött hozzám, utána viszont én hozzá, mert ő egyedül lakik, míg én albérletben lakótársakkal.


Ugye a vonatra így elég sok pénzt kell költenem. Amikor nála voltam, általában azt ettük, ami otthon volt/ő készített, viszont egyszer elmentünk kajálni.


Felajánlottam, hogy fizetem a részem, és ő el is fogadta, és hagyta, hogy fizessek. Viszont szerintem nem valami szép tőle, mivel én már sok pénzt költöttem a vonatra, hogy odautazzam hozzá, meg ráadásul időben is sok. Szóval úgy gondolom elvárható lenne, hogy fizesse a kajámat, miközben nála vagyok.


2017. máj. 1. 16:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Lehet nem olyan az anyagi helyzete.

Nekem mindent fizet a barátom

2017. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
4%
elvárások azok vannak!
2017. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mondd neki, hogy anyagilag nem állsz úgy, hogy étterembe menj, mert a vonat is sok volt., meg sok kiadásod volt. Vagy felajánlja, hogy fizeti ő és meg van oldva, vagy akkor esztek nála. 27/f
2017. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem kötelező egy 150 km-re élő férfival találkozgatni. Amikor én párt kerestem, nem véletlenül nem álltam szóba az ország másik végén élő férfiakkal.
2017. máj. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy ezért nem preferálom a távoli kapcsolatokat. Ha nem jön össze, elszórtam egy csomó pénzt és időt, amit jobb dolgokra is költhettem volna, ha meg összejön, akkor ritkán találkozunk, ami nekem kevés és előbb utóbb valakinek ott kell hagynia a jól megszokott életét és költözni.
2017. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Amikor egy srác így utazott hozzám gyakran én gondolkodás nélkül felajánlottam neki, hogy fizetem a vonatjegye felét minden alkalommal. Te is kicsit fura vagy, de a srác is, hogy eszébe sem jut semmi hasonló felajánlás.
2017. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem várhatod el, viszont megbeszélheted vele a dolgot.

Te fizetnéd a kajáját, ha ő menne hozzád? Gondolom, nem.

2017. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Amúgy azt felajánlotta, hogy fizeti a vonatjegy felét. De azt mondtam neki, hogy nem kell, aztán nem erősködött. De gondoltam akkor cserébe, amíg nála vagyok, akkor legalább kajára ne kelljen fizetnem.
2017. máj. 1. 17:07
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

"Felajánlottam, hogy fizetem a részem"


WAIT! Felajánlottad, ő elfogadta, ezek után kiakadsz?


Én meg szoktam hívni a nőt a randin, de ha közli, hogy szeretné fizetni a saját részét, akkor hagyom.

Egyszerűen nincs szánalmasabb annál, hogy "de én fizetek, nem mert én, de én, nem mert én". Főleg, mert sok nő elvi kérdést csinál a saját részének fizetéséből (nem akarják úgy érezni, hogy egy vacsoráért cserébe már tenniük kell valamit).


Az meg ennyire korai stádiumban nem szokott számítani, hogy ki hogy él, ha elmentek egy mindkettőtök számára vállalható programra, akkor nehogy már a 3. randin azt nézd, hogy ki keres jobban, és kinek kellene többet fizetnie...


nem vagy te egy kicsit anyagias?

2017. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha olyan barátnőm lenne, aki messziről utazik, ráadásul

saját költségen, akkor nem engedné az önérzetem, hogy

akármire egy forintot is elfogadjak tőle, értem én ez

alatt, hogy bármibe beszálljon. De ezt úgyis lepontozzák,

mert milyen már, ha egy férfi nem önző anyagilag :)

2017. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!