Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy idősebb férfi (nős)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy idősebb férfi (nős) aki szerelmével ostromol, pedig megmondtam neki, hogy én sose fogok iránta hasonlókat érezni. Mit tegyek, hogy kiábránduljon belőlem?

Figyelt kérdés
Egy internetes barátikör oldalon képvéleményt írt nekem, én kedvesen megköszöntem.. itt szúrtam el a dolgokat,mert ő ezt a reagálásomat hihetetlen módon,sokkal többnek gondolhatta,mert elkezdődött a levélváltás köztünk.A férfi több mint 20 évvel öregebb tőlem,nagyon rossz házasságban él,s most keresi a menedéket, amit bennem látott meg.Pedig én egyetlen szóval nem írtam,hogy többet akarnék tőle,csak válaszoltam a kép véleményre,megköszöntem a kedves hozzászólását.Annyira hamar megnyílt és komoly dolgokat is elmondott nekem,amiért meg is sajnáltam,de ennek ellenére én nem tudok többre gondolni és nem is akarok tőle többet... viszont a levelezést félek megszakítani vele,mert olyan elkeseredetten írt mikor hosszabb ideig nem írtam neki.Amikor levelet írok neki, csupa kis hétköznapi dologról írok,és egy szóval sem említem kettőnket, a jövőt semmit...nem tudom hogyan kezeljem ezt a helyzetet,nem voltam még ilyenbe.
2008. okt. 14. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen megírtad, hogy nem, soha, kész? Mi férfiak holmi célzásokból nem értük, sem egyértelmű utalásokból :P
2008. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? De lényegében mindegy is. Nagyon jól tetted, hogy megírtad neki, hogy nem akarsz tőle többet. Ha már félre akar lépni, keressen magához való barátnőt, ne egy 20 évvel fiatalabbat. Ne dőlj be neki!!
2008. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az a megoldás ha egyáltalán nem válaszolsz neki, sőtt legjobb ha el sem olvasod. Vannak emberek akik nem értenek a szóból, és képesek minden megnyilvánulásodat a saját vágyaik szerint értelmezni.
2008. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!