Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tenne ilyenkor? (Bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne ilyenkor? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akivel olyan volt a viszonyunk, hogy 2-3 hetente eljártam hozzá, és mikor ott voltam, akkor úgy elvoltunk:smárolgattunk, és így tök jó volt. De mikor hazajöttem tőle, nagyon rossz volt, mert hiányzott. Voltak bulik, amiben a csaj smárolt más pasikkal is, és mikor ezt megmondta, féltékenységet éreztem, és ő is azt mondta, hogy lelkiismeret furdalása van emiatt. Felmerült, hogy járnánk, de szerintem(és szerinte is) az hogy 2-3 hetente találkozunk az nem lenne valami jó müködő kapcsolat, ezért abba akarta hagyni ezt az egészet. De énnekem hiányzik, és álandoan rá gondolok. A közös ismerős szerint a csaj visszafog hozzám "jönni", de kitudja azt hogy mikor ?!


Az lenne a kérdésem, hogy most ti az én helyemben mit tennétek? Mindketten 16 évesek vagyunk.


2010. máj. 14. 22:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg érdemes lenne megpróbálni ezt a 2-3 hetes kapcsolatot ? Vagy lehet h megtudnánk oldani heti 1 re is ... de azsem lenne valami igazi.
2010. máj. 14. 22:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Mér ne járhatnátok? Attól, hogy 2-3 hete találkoztok...
2010. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
egyél mézet
2010. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem járnék vele,nem tudnék benne megbízni így,hogy csak 2-3 hetente találkozunk! Ki tudja,kikkel smárolgat össze-vissza péntek esténként?!
2010. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg. Nincs baj azzal a két-három héttel, van telefon, internet.

Egyébként meg biztosan le tudnátok csökkenteni hetire is a találkákat, ha már megfordult a fejedben. :)

Na! Uccu neki! Sok sikert!

2010. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23:01 vagyok. Bocs a hülyeségért, most válaszolok komolyan. de télleg... szal: egyél mézet
2010. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem nem sok értelme lenne, és megbízni sem hiszem h tudnál benne így, de fiatal vagy, lehet megérne 1 próbát. Te tudod mit bírsz elviselni és mit nem. Inkább a ritka talik de kapcsolatban, vagy inkább elveszted, de legalább nézhetsz más után.


"életművész"

2010. máj. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egyszer élünk, próbáld meg veszíteni nem veszítesz semmit :)

hogyha ő is annyira kedvel téged mint te őt akkor nem lehet gond a hűséggel és most meg nyári szünet lesz... ;)

kke

2010. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!