Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar és sokszor kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar és sokszor kicsit szégyenlem is a körülményeimet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég rossz körülmények közt kell élnem. Olyan helyen lakom, ahova nem szívesen viszek senkit, mert elég lepukkadt. Nincs pénzem jelenleg jobbra.

Ha lányokkal ismerkedem sokszor zavar a gondolat, hogy később ha meglátja hol és hogyan élek, el megy a kedve a velem való kapcsolattól. Ezért nehezen nyílok meg, rosszúl megy az ismerkedés...


Mit tehetnék? Másnak is van ilyen problémája?


27F


2010. máj. 12. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki tényleg szeret, nem érdekli hol laksz.

Én mielőtt összeköltöztem a párommal, ugye elhoztuk az én cuccaim, utána elment a saját cucciért ahol addig lakott. És nem engedte, hogy menjek segíteni. Gondolom valami ilyen miatt lehetett, hogy nem akarta hogy lássam, milyen helyen lakik.

Egyébként attól hogy lepukkant, még tiszta lehet. És az a lényeg. Engem csak a kosz tud elriasztani.

22 L

2010. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kicsit több önbizalmat. A pesszimizmus és az önutálat süt az emberekről, elszürkít. Ha van szád, tudsz beszélni, elvarázsolsz valakit, akkor baromira hidegen fogja hagyni hol élsz :)
2010. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ne vidd haza. Simán ki lehet bekkelni az első 1 hónapot anélkül, hogy látná a lakásod, annyi idő alatt pedig fülig szerelmessé válhat valaki... Utána már úgysem a lakás fogja érdekelni, hanem Te.


Viszont ne tedd túl magasra a mércéd. Hülye dolog, de egy kapcsolatban fontos, hogy hasonló anyagi körülményekben éljenek.

2010. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha amúgy komolyan megfogott valami benned és látom, hogy van motivációd kimászni a szarból, tőlem akár egy pajtában is lakhatsz. ezt teljesen komolyan mondom. volt már milliárdos barátom, a mostani egyszerű körülmények közt él mint én, mondanom sem kell kivel érzem magam jobban.
2010. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A hasonló anyagi hátteres dolog igaz, én is belefutottam álmaim Nőjébe így, csak sajna kiderült, hogy más ligában játszik.

Viszont a szar körülményeket normális mértékű önbizalommal lehet kompenzálni mindenfelé. Egy normális csajnak meg amúgyis az számít, hogy a putri, ahol élsz, tiszta-e és a lehetőségeidhez képest otthonosan van-e tartva.

2010. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék, ha most a barátommal lehetnék-ha egy putri lenne az a hely, imádnám azt a helyet, tényleg. szóval ha igazán szeret, akkor azt a helyet is imádni fogja ahol laksz, bármilyen is legyen, ez tényleg ennyire egyszerű.
2010. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

aki tényleg szeret, az leszarja, még ha egy istállóban laksz is ;)

16/L

2010. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én az orczy térnél lakom és szerintem tök menő tré helyen élni, nekem nagyon tetszik
2010. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én kőbányán lakom elég gagyi telepen engem sem érdekel,ha egy lány megszeretne,talán őt sem:)
2010. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az a lényeg hogy legyen tisztaság, és akkor nem lesz gond. Mert akármilyen lepukkadt helyen is laksz, attól még nem muszály hogy szemétben élj :) Emlékszem amikor még huszonévesen megvettem azt a kis házat a putriban, és mennyi lányt meg angeszoltam :))) azok a szép idők, az is lepukkadt volt, de mindig tiszta :)
2010. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!