Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baráti közeledés, vagy más?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti közeledés, vagy más?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm, akivel eddig csak nyilvánosan, közös társaságban beszélgettünk, de az utóbbi időben neten elkezdtünk beszélgetni. Vannak napok, amikor minden szabadidejében velem beszélget (munkahelyi szünetekben és este otthonról is, naponta órákon keresztül). Többször említette, hogy szeretne jobban megismerni és hogy "van időnk", meg "nem sietünk sehova". Felfogható ez pusztán baráti érdeklődésnek?

Értelemszerűen én nő vagyok.



2017. ápr. 4. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baráti.
2017. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyedülálló a pasi?
2017. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi soha nem keres egy nőt ennyiszer ha csak baráti az érdrklődés.

Ha barátot keresünk akkor azt a férfiak között tesszük, ezt tessék felfogni.

2017. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Mennyi idősek vagytok? Ennyiből nem tudhatjuk, simán lehet csak baráti szándék is. Célozgatott többre, mint barátság?
2017. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő egyedülálló, én nem. Amúgy 40 körüliek vagyunk mindketten.
2017. ápr. 4. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
És arról tud, hogy te nem vagy szabad?
2017. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, tud. (De azért ez összetett dolog, nem tudom itt kifejteni.)
2017. ápr. 4. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből akkor az a véleményem, hogy elég gáz, hogy mások kapcsolatába barmolna bele, ha nem baráti szándék vezeti. És szerintem nem az.
2017. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!