Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar egy férfi görcsösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy férfi görcsösen megfelelni, tetszeni egy nőnek?

Figyelt kérdés
Látni rajta a megfelelési kényszert,a feszültséget, látni, hogy zavarban van, elpirul,a keze remeg, megszólalni alig bír.

2017. ápr. 4. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Mert szuz es mindenaron dugni akar.
2017. ápr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen voltam én is. Valszeg nincsen túlzottan sok tapasztalata nőkkel, és nem feltétlenül szex terén vagy ilyesmi, hanem beszélgetés terén. Lehet hogy alapjáraton barátai sincsenek, és így a beszéd sajátosságait nem tudta elsajátítani, és nem tudja milyen helyzetbe mit mondjon, mi az ami hatásos lenne vagy ilyesmi. Belül viszont törődésre vágyik, barátokra, szeretetre valszeg. Én sokszor elpirultam, amikor lányok kezdtek el velem foglalkozni. Valszeg az anyjával se olyan a kapcsolata, ami irigylésre méltó lenne, az is lehet, hogy az anyja nem él fizikailag már, vagy csak szimplán szellemileg. Rengeteg dolog megbújhat a háttérben, viszont ezt nem a srác akarta így valszeg. Mert minden ember vágyik a szeretetre, főleg a másik nem iránti elfogadásra.
2017. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne tenné? Lányok kb. 15 éves kortól felfelé automatikusan megkapják a fiúk/férfiak figyelmét, fordítva pedig ez egyáltalán nincs így.
2017. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!