Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember' egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember' egyáltalán aki nem kufircolni akar?

Figyelt kérdés

Ilyen - olyan ürüggyel rám írnak,majd meg vannak sértve,hogy max társalgom...

Eddig ormótlan tuskónak néztem az ordenáré üzenetek küldőit-de a nagy sötétségbe legalább ők őszinték...

Szóval mi az igazság?


(Kort írjatok.)



2017. márc. 27. 21:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretnék csak annyi különbséggel, hogy nem bombázom üzenetekkel a lányokat, csak akkor, ha tényleg meg akarok tudni valamit egyik kérdésével/válaszával kapcsolatban.
2017. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Én azért tévedtem ide, mert a mosógépem javításához keretem tanácsot, aztán itt ragadtam.

Nem akarok kufircolni, esküszöm!

De én már öreg vagyok! :D

2017. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Én sosem kínáltam szexuális ajánlatot privátban senkinek. Ellenben nekem már tettek nők. :) Sajnos férfiak is. Utóbbi fúúúújjj pasztmek.


F29

2017. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csak kufircolni akarok, ha beszélgetek egy nővel. Bármennyire is hihetetlen érdekel, hogy ki ő. 32/F


Az igazság pedig szerintem az élet értelme, ami pedig: 42.

2017. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést annyira vártam!

Nem ismerkedős oldal,NEM...

Hol laksz?

Hány éves vagy?

Mellbőséged?

Jah:80/B -de NEM kufircolok!...

40/ Nő.

2017. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarok kufircolni. Ha akarok arra ott a férjem. Ide röhögni járok a hülye kérdéseken. :D
2017. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Jaj olyan jók vagytok...:)

Eddig ti,hol voltatok?

-Netán kufircolni?


Kérdező mélyen együttérzek.

/N.

2017. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is kapom a privátokat, pl elég volt írnom egy kérdésre, hogy hisztis csaj vagyok kapcsolatban és már kaptam egy felajánlkozó privit, hogy rajta uralkodhatok az ágyban :D hát nice, de nem, nem így megy :D viszont igen, ő legalább rögtön azzal kezdte.

Olyan még nem volt, hogy leveleztünk és egy idő után derült volna ki, hogy csak szex kellett volna tőlem, de nem is tartok fent ilyen ismerkedős levelezéseket, mert rossz tapasztalataim vannak, ugyanis egy-pár levél alapján szimpatikus a férfi és felveszem facebookon és már két mondatot nem tudok vele értelmesen váltani. Tehát tökre másnak tűnik a levélben, azt hiszem, hogy rendben lesz, de nem. 22N

2017. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én akarok szexelni, de megvan hozzá a partnerem Amerikában, és senki másra nem cserélném le, meg így sem, hogy várnom kell, amíg kijutok hozzá.

Azt ne mondd hogy te nem akarsz szexelni. Oké...tudom, nem így értetted. Kort direkt nem írok, mert maximum társalogsz, ahhoz pedig mégis minek kéne szám!?

(kérdőjeles felkiáltójelet írjak, vagy felkiáltójeles kérdőjelet?)

2017. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
8# Én pedig pont ugyanezt tapasztaltam kb minden létező neten megismert nővel... Már én érzem kellemetlenül magam, amiért a semmire is tudok írni valamit, belőlük pedig még a valami sem vált ki a semminél nagyobb reakciót, így a netes beszélgetések annyiban kimerülnek, hogy még meg sem jelent az illető, akivel majd megismerjük egymást, de már tudom hogy ez egy alkalom lesz, aztán törlöm a piicsába, mert csak válaszolgat ha kérdezem...
2017. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!