Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember' egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember' egyáltalán aki nem kufircolni akar?

Figyelt kérdés

Ilyen - olyan ürüggyel rám írnak,majd meg vannak sértve,hogy max társalgom...

Eddig ormótlan tuskónak néztem az ordenáré üzenetek küldőit-de a nagy sötétségbe legalább ők őszinték...

Szóval mi az igazság?


(Kort írjatok.)



2017. márc. 27. 21:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Biztos rengetegen vannak. Én az időt szoktam elütni itt, egyik ismerősöm rá van kattanva egy témára. Ha neten keresnék kufircolni valakit, valószínűleg célzottan a közelemben keresnék. Pár emberrel már jól elbeszélgettem az oldalon, de senkire sem én írtam.

24F

2017. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én pl. nem "kufircolni" akarok, hanem értelmes válaszokat keresni-adni, -kérdéseket feltenni. Privátot nagyon ritkán küldök spontán magamtól. (35F)
2017. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
#10, nyolcas vagyok, ha van kedved, írj privátot, de lehet, kínos lesz, ha velem sem fog menni a beszélgetés, bár már nincsenek nagy elvárásaim az utóbbi idők jó kis messengerezései után
2017. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én csak beszélgetni, ismerkedni szoktam itt néha, de lányokkal elég nehéz pár szónál többet váltani.
2017. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz kufircolni velem, akkor én se veled, csak megmasszírozni téged. Vagy az pfúj, undorító? Mármint a masszázs.


A fenti ravasz megközelítés helyett inkább fogadj cölibátust, legyél frigid és aszexuális, az egészségesebb. :)


Komolyra fordítva, én szeretek bármilyen neművel és korúval beszélgetni.


Felteszek én is egy kérdést: ha egy férfi beszélgetni szeretne egy nővel, miért hiszi azt a legtöbb nő, hogy mindenképpen basszélgetni szeretne vele és nem beszélgetni?

2017. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok semmi jónak elrontója, de sokszor tényleg már beszélgetni sem lehet normálisan nővel, lányokkal meg pláne... 27 alatt túl gyerekesek még :|

27 felett meg ha esetleg nem csak beszélgetni szeretnénk, akkor mindenki a világ végén lakik, vagy kielégíthettlen igények vannak rendszerint...

31/F

2017. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

#9-A kort azért kérdezem,hogy kb milyen korosztály jár ide?


Többiek jókat írtatok,köszi.

2017. márc. 27. 22:46
 18/25 anonim ***** válasza:

Definíció szerint nem. A szexualitás jó dolog, de én csak olyannal akarom, akivel előtte emberileg, lelkileg is megvoltak a szükséges dolgok. Tehát nem keresek itt lazára senkit.


Néha ráírtam egy-két szimpatikusnak tűnő lányra, néha ők írtak, beszélgettünk egy jót a szexualitás szóbahozatala nélkül, aztán annyi. AZ egyikkel jóbarátok lettünk, a többiekkel meg annyiban maradt. Soha senki nem vádolt meg azzal, hogy valami szexmániás barom lennék :D


Persze nehezebb elérni így az ágyig, mert több a feltétel hozzá. Nem is vitte még senkit ágyba csak úgy, de nem is bánom. Azt mondjuk igen, hogy emberileg, lelkileg sem találtam még meg a megfelelőt.


25/F

2017. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Én határozottan kufircolni akarok!

Szerencsére az asszony is, szóval most kilépek. Jóccakát mindenkinek!

2017. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

+1 itt.

22/F

2017. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!