Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam meg hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg hogy tetszem neki, úgy hogy ő ne tudja meg, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy komoly problémám,és szeretném ha segítenétek.

Van egy lány aki nagyon tetszik,de csak barátok vagyunk.Pár éve már aludt mellettem is,de

akkor egyikönk sem akart semmit.Két éve már ,hogy nem láttam,de három hete megint

összefutottunk,és beszélgettünk,elkértem a számát és megadta.Eljött hozzám,és sokat

beszélgettünk,de nem tudom tetszem e neki.Mert az a probléma ,hogy már másképpen érzek

iránta mint anno.Elkérte a számom,de egy hétig nem hivott.Az a gond,hogy jár a

házunkba,csakhogy nem hozzám.Pedig nagyon szeretném.Szeretném megtudni van e esélyem

nálla,megtudhatom e,hogy tetszem neki.De csak úgy,hogy ha nem tetszem neki,ő se tudja meg

mit érzek iránta.Elég bonyulult,de szeretném ha segitenétek,mert róla álmodom,és kezdek

meghülyülni.


2010. máj. 11. 04:36
 1/6 anonim ***** válasza:
apró jelekből lehet ezt tökéletesen leszűrni, ha rámosolyogsz visszamosolyog-e, szokott-e nézni téged mikor te nem nézed őt és még sok sok más apró pici jellel próbálják a lányok a tudtunkra juttatni általában kevesebb sikerrel hogy tetszünk nekik :)
2010. máj. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nagyon jól elvoltunk amikor taliztunk,ittunk is,és jót nevettünk,nagyjából minden viccemen szakadt egy nagyot,és mondta hogy összefuthatunk még mert őt szeretné.De nem hivott egy hete,és nem értem miért.Nem merem elcseszni azzal,hogy bevallom neki,hogy mit érzek,nevetésből pedig sokat nem tudok majd meg,mert nem csak velem van a házban,hanem rokonommal is jól elvan,vele is nevetgél.Ő sokkal idősebb nálla,igy vele biztos nem tervez semmit.Egyszerüen nagyon beleszerettem,és kezd nem vicces lenni,mert a szokott életem kezd felfordulni.

2010. máj. 11. 05:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek,nem "őt szeretné" hanem "ő szeretné".
2010. máj. 11. 06:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Tippeket még mindig várnék,mit tehetnék?
2010. máj. 11. 08:44
 5/6 anonim ***** válasza:
nyald ki a lábujjai közét, azt minden lány szereti
2010. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugyanazt amit eddíg és tényleg ne vallj még neki szerelmet csak amikor úgy érzed hogy "eljött az idő" sok sikert :)
2010. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!