Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudjam meg, hogy tetszem-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam meg, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves srác vagyok. És van egy szomszéd pasi, aki szerintem bi vagy meleg. Többször is "jeleztünk" egymásnak, de lehet csak én képzelem be. Nem tudom mit tegyek amivel meg tudom 100%-ra, hogy bejövök neki. Ha már tudom akkor beszélnék is vele. Várom a normális válaszokat!
2010. aug. 30. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét meleg társkeresőkön. Én is olyanon találtam egy tőlünk csak négy házra lakó srácot. Nézz szét minden forrásban ezen kívül. Iwiw, myvip, facebook ha van neki. Ha beszélsz vele akkor kérdezd meg, hogy van-e most barátnője.
2010. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ahogy tudom, van meg gyereke is. De ez nem biztos. Már mindenhol megnéztem, de nem találtam...
2010. aug. 30. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Először próbálj vele beszélgetni, hátha vmi közelebbit is megtudsz.Ha úgy tudod, h van gyereke kérdezz rá.pl. h milyen játszóra járnak, mert nálatok lesz vmi unokaöccs és szeretnéd elvinni, v vmi hasonlót.Ha meg már biztosabb vagy a "jelzéseket" illetően, akkor meg kérdezd meg, h tud e vmi jó szórakozóhelyet és talán elkísér.Sok sikert.33/N
2010. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen ÉRZEM. És mintha ő is adná a kis jeleket. Meg valamit csinálok amivel lát a szomészdból és mondom, tuti ki fog jönni, és kijön.
2010. aug. 30. 13:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg írjatok, mivel tudnám elkezdeni a beszélgetést mikor kijön, gyorsan leszólítom... De csak modjával kellene, hogy ha hetero ne nézzen hülyének, ha meleg-bi akkor pedig fogjon az alkalmon és mondja meg mi a helyzet...
2010. szept. 8. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!