Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan juttassam tudomására,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juttassam tudomására, hogy tetszem neki és hogy tudjam meg, hogy én tetszem e neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, aki nagyon tetszik. Mind a ketten elég visszahúzódóak vagyunk. Nem rég Gólyabál volt (nem mi voltunk a gólyák) és táncoltunk egy kicsit, de amikor felkértem, szerintem nagyon meglepődött és nem sokáig tartott a tánc. Amúgy elég jóban vagyunk, a tanteremben egymás mellett ülünk, de ha beszélgetünk, akkor is úgy érzem, mintha félne, zavarban lenne. Nem tudom mit csináljak, hogyan tudjam meg, hogy én tetszem-e neki, mert addig, amíg nem vagyok benne biztos, nem akarom letámadni. Vagy hogyan juttassam tudomására, hogy tetszik nekem. Barátként meg nem akarom elveszíteni.
2010. okt. 16. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazi barát lehet, aki zavarban van, ha beszélni kell veled... :D Először próbálj vele kommunikálni. Ha ez nem megy ne akard felszedni! Hidd el, hiába jó a segge, ha nem lehet vele beszélni nagyon uncsi. :D
2010. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vedd elő a péród, töcsköld meg vele az arcát. Ha bekapja tetszel neki.


Továbbfejlesztett NAKEDMAN. 3/2

2010. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de amugy az a lényeg hogy beszélj vele sokat, személyesen/ msn stb, hívd el erre arra. => oldódik a viszony

2. voltam :D

2010. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egy településen laktok? Akkor hívd el sétálni,beszélgetni.

Vagy akár moziba.

Írj rá msnen vagy akárhol,és láttasd vele,hogy érdeklődsz iránta.

20/L

2010. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. okt. 17. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!