Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Ti mit gondoltok? Halott kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. De úgy érzem mintha, nem igazán szeretne. Lehet hogy tényleg velem van a baj? Mások szerint pedig nagyon szeret engem. Régebben nem voltak ilyen kétségeim. Általában mindig én keressem. Mindig én kezdeményezem a szexet is. Volt, hogy nagyon durván össze vesztünk. Én nem igazán idegeskedem veszekedés után sem. Ő pedig valamiért, nagyon magára veszi. Elmondása szerint, idegeskedik és fél attól, hogy megint veszekedni fogunk.


Múltkor nagyon csúnyán összevesztünk nem is kerestük egymást. Majd csak úgy kíváncsiságból, letiltottam fb-ról is. Érdekes módon egyből elkezdet írni naponta többször is. Hívogatott is.


Egyszerűen nem értem. Nem értem, hogy ilyenkor miért olyan mint, egy zaklató? Miért, csak ilyenkor keress?


Egy nap találkoztunk, beszélgetünk és nagyon jól éreztük magunkat. Ilyen jól már nagyon régen éreztem magamat. És szerintem ő is. Régebben sokat veszekedtünk de már nem. Csak ritkán de akkor nagyon összeveszünk.


Elmondása szerint, nagyon hiányoztam neki. Szexre is kitért, hogy soha egyik barátjával sem feküdt le. Meg hogy velem volt, neki az első. Szerinte, oda adta nekem a kis lelkét és a testét is.


Általában mindig azt mondja, hogy mi nem csak járunk hanem sokkal többek vagyunk egymásnak.


Szexre kitérve, mindig én kezdeményezek. Nagyon de nagyon ritka ha ő. Persze, ha kezdeményezem soha nem utasít vissza.


Soha nem kezd el magától simogatni, mindig nekem kell a kezét oda tennem. Azt mondja hogy fél.


Ritka ha puszil vagy csókol magától, általában mindig azt szoktam én is. Inkább bújni szokott hozzám.



2017. márc. 10. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Még sose merült fel, hogy leülj elé, és kedvesen megkérdezd őt ezekről?
2017. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem is beszéld meg vele !Ha csak mondja nem igazàn teszi oda magàt amikor együtt vagytok csak akkor mikor jóformàn leszarod kivàncsisagbol akkor lelkileg még kötődik hozzàd még meg van a ragaszkodàs de ez hosszutàvon kifog késziteni ha âllandoan ez kell csinalnod ha összevesztek vmin!
2017. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!